Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spółdzielnie wolą realnie niż wirtualnie

Utworzony przez tytus, 26 lutego 2008 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Wszystkie duże spółdzielnie w lublinie mają strony internetowe. Można tam znaleźć wszelkie niezbedne informacje, adresy, telefony nawet sprawozdania finansowe. To o co chodzi ?! O nabijanie kabzy jakiejś łajźie, które chce sobie na nich zarobic robia badziewiaste strony a może to znajomek Pana Redaktora, któremu chce "pomóc"!?.hmmmmmmmmmm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak? To podaj mi proszę adres strony Spółdzielni "RUDNIK" - ja mam problemy żeby ją znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie strasznie to skomplikowane znaleźć adres Sm "Rudnik" hahaha Już byś się nie osmieszał Ja jakoś znalazłem i nie sprawiło mi to większego problemu Proszę bardzo - http://www.smrudnik.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego, że ciężko znaleźć tą stronę w wyszukiwarkach skoro tworzył ją jakiś amator podpisujący się Łukasz Borawski - djlukas@nupunkradio.com Kolega nie wie co to są metatagi i do czego one służą wystarczałoby w miejsca wykropkowane wprowadzić słowa kluczowe i opis stronki, a na pewno miałaby lepsze wyniki w wyszukiwarkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kristoff napisał:
Normalnie strasznie to skomplikowane znaleźć adres Sm "Rudnik" hahaha Już byś się nie osmieszał Ja jakoś znalazłem i nie sprawiło mi to większego problemu Proszę bardzo - http://www.smrudnik.lublin.pl/
przyznaj się, że sprawdziłeś na klatce na tablicy ogłoszeń, a jak tak nie było to gdzie i jak szukałeś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście smródnik to bardzo prosta nazwa, jeszcze tylko problem domeny gł. czy Lublin.pl czy moze LUBLUN.EU - bo www.smródnik.lublin.eu to dopiero adres
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...