Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sportowy budżet obywatelski w Lublinie? Jest taki pomysł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2018 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Proponuję Alkoholowy Budżet Obywatelski-minimum 90% ludności byłaby zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgnać tych tracigroszy z Ratusza. Tylko patrzą co jeszcze ukręcić, skąd kolejny milin wydać na swoje interesy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadszedł czas jedynie słusznych, bo anonimowych petycji! Jak się zgodzicie na ujawnienie swoich danych, to "ratusz" nie uzna petycji za petycję, a Dziennik Wschodni ją ocenzuruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kontroluje wyniki realizacji projektów z Budżetu Obywatelskiego? Czy Wydział Audytu i Kontroli UM mógłby się tym zająć? Wielokrotnie produktem końcowym takiego projektu nie jest przedmiot na jaki głosowali mieszkańcy. Kto mieszkańców Lublina robi w przysłowiowe bambuko? Zakończył się 2017 rok, czas zobaczyć jakie buble powstały z poważnych projektów. A Fundacja Wolności jakaś taka uśpiona w sprawach dotyczących urzędu miasta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł super. Głos oddam na zatrudnienie kolejnego viceprezesa w Montexie . A co , ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Skoro został już wydzielony Zielony BO to dlaczego nie możemy wydzielić sportowego BO? Nareszcie Rady Dzielnic będą mogły konkurować między sobą i udowadniać kto ma większą skuteczność a nie (jak dotychczas) za niepowodzenie obwiniali głównie kluby sportowe. Fakt, przydałaby się opcja także projektów inwestycyjnych (przynajmniej na możliwość remontu już obecnych). Lublin ewidentnie jest miastem sportowym, świadczy o tym ilość obiektów sportowych oraz zawodników, którzy tryumfują na arenie nawet międzynarodowej. Zapotrzebowanie jest ogromne więc drodzy włodarze miasta, może warto pochylić się nad petycją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...