Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
łubu dubu łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygladają jak loża masońska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracobiorcy, bo nie pracownicy (by być pracownikiem, a nie pracobiorcą  niezbędna jest UMOWA O PRACĘ) dziękują lubelskim "biznesmenom" za śmieciowe umowy i płacenie minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygladają jak loża masońska
mały wschód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
picu picu a glupiemu radosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawszym byłoby powołanie klubu antybiznesu - z pracodawcami zalegającymi ze składkami, omijającymi przepisy pracownicze, zatrudniającymi na lewo etc. Ciekawe kto by w nim zasiadał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z bzdura, towarzystwo wzajemnej adoracji. 15 lat klubu biznesu a "ambasadorem" zostaje pani z hotelu alter. Ambasadorem zostaje się jak się wpłaci na imprezę. Zobaczcie to wszystko te same twarze. Wtłaczają nam że są wielkimi przedsiębiorcami. Hipokryci no cóż jaki region tacy przedsiębiorcy. Prowadziłem firmę na lubelszczyźnie i się wyprowadziłem bo tutaj normalnie nie da się funkcjonować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę na tym zdjęciu kilku wszędobylskich działaczy PSL-u, co potwierdza fakt, że być posłem, radnym, etc. to też niezły biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...