Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spotkanie opłatkowe w Centrum Onkologii

Utworzony przez gośc, 17 grudnia 2008 r. o 14:55 Powrót do artykułu
JAKIE POSWIĘCENIE, JAKI DAR SERCA! TAM PRACUJA SAME KONOWAŁY, KTÓRYCH LOS CHORYCH LUDZI W OGÓLE NIE OBCHODZI!!!! BANDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmiesz pisać takie bzdury konowale. Ci ludzie swoje życie poświęcają innym potrzebującym i cierpiącym ludziom. Jakie mozesz mieć pojęcie?Widać ,ze rzadne jak tak piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam niestety nieszczęście być pacjentką Centrum Onkologii. Dziś na przyjęcie na oddział czekałam trzy godziny po to tylko, żeby dowiedzieć się, że nie będę przyjęta. Pacjentami nikt niestety się tu naprawdę nie interesuje, bo w końcu i tak jesteśmy chorzy na raka, więc nie ma po co!!! A lekarze chyba za ważniejsze uznają swoje potrzeby duchowo - religijne niż potrzeby chorych. Ja osobiście nie wyobrażam sobie, żeby w godzinach pracy uczestniczyć w modlitwach - religia to w końcu prywatna sprawa!!! Dodam jeszcze, że moje zwierzęta - kot i pies - traktowane są lepiej przez LEKARZA weterynarii niż ja w "lekarzy" Centrum Onkologii!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='aga' date='17.12.2008, 16:30' post='77330'] Jak śmiesz pisać takie bzdury konowale. Ci ludzie swoje życie poświęcają innym potrzebującym i cierpiącym ludziom. Jakie mozesz mieć pojęcie?Widać ,ze rzadne jak tak piszesz. [/quPISZE TAK BO DOKŁADNIE WIEM JAK JEST, UWIERZ MI ŻE MAM DUŻE POJĘCIE JAK JEST W TEJ WYKAŃCZALNI, SKUTKI "LECZENIA" PRZEZ TYCH KONOWAŁÓW ODCZUWAMY CAŁĄ RODZINA DO DZIŚ I NIGDY TEGO SIE NIE ZAPOMNI, ALE SKĄD TY MOZESZ O TYM WIEDZIEC JAK CIEBIE TO NIE DOTYCZY , BO PEWNIE JESTEŚ "LEKARZEM" TAM NIBY POMAGAJĄCYM CHORYM I CIERPIACYM, RZEKOMO POSWIECASZ SWOJE ŻYCIE, A MOŻE MADRĄ PIELEGNIARECZKĄ LUB SALOWĄ BARDZO MIŁĄ??? DLA LUDZI TAM PRACUJĄCYCH LUDZIE CIERPIACY I CHORZY SĄ NIC NIE WARCI, BO PRZECIEZ I TAK NIEDŁUGA ODEJDĄ. POZOSTAJE TYLKO ŻYCZYC ŻEBY ICH KIEDYŚ TAKI SAM LOS SPOTKAŁ LUB ICH BLISKICH, MOŻE BY SIE W KOŃCU OCKNĘLI!!! CHOCIAŻ WĄTPIĘ ŻEBY I TO DAŁO IM COŚ DO MYŚLENIA! SZKODA GADAĆ I PISAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Jak śmiesz pisać takie bzdury konowale. Ci ludzie swoje życie poświęcają innym potrzebującym i cierpiącym ludziom. Jakie mozesz mieć pojęcie?Widać ,ze rzadne jak tak piszesz.
JAK TAK SAMO JESTEŚ DOBRA(Y) W POMOCY I POŚWIĘCANIU SIĘ INNYM JAK W ORTOGRAFII TO GRATULUJĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...