Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawca wypadku trzeźwieje

Utworzony przez MIESZKANIEC, 11 grudnia 2007 r. o 12:59 Powrót do artykułu
Znam tych kolesi i nie spodziewał bym sie ze mogą dopuścić takiego czynu...sprawca posiedzi sobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyadej mi się że trzeci na zdjęciu człowiek to nie Jacek B. , tylko Takkyu Ishino
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec także zna tych mężczyzn... Ech, nie znasz dnia ani godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ich nie zna ? Ryki i okolice to nie Paryż, każdy zna te gęby. Przykre to dla rodzin sprawców tego wypadku, a przede wszystkim dla rodzin ofiar. STOP PIJANYM KIEROWCOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naważyli, to wypiją teraz swoje, i to nie tylko kierowca, ale wszyscy z nich, kierowca odpowie nie za wypadek a za MORDERSTWO, a cała reszta za współudział, ucieczkę z miejsca wypadku i nieokazanie pomocy ofiarom wypadku. Człowiek się uczy przez całe życie...Trudna i długa lekcja ich czeka, każdego po kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych chłopaków. Współczuje im a zwłaszcza Jackowi B. Przechlapał sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niestety, albo stety ich nie znam, a jestem z Moszczanki. Trzeba mieć Zasadę: PIJĘ NIE JADĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam coś takiego to jestem za przywróceniem kary śmierci!!! I w żadnym wypadku, jak pisał jeden z moich poprzedników, nie wolno współczuć tym s....om!!! Trzeba ich piętnowac!!! Szkoda, że Policja nie może oficjalnie publikować zdjęć, z niezasłoniętymi oczami, takich MORDERCÓW. W tym kraju koniecznie trzeba zmienić prawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA KOMUS TYCH KOLESI? POMYSLCIE O RODZINACH TYCH DZIEWCZYN MAMY ZA PASEM SWIETA , KAZDY POWINIEN ODPOWIEDZIEC Z NICH JAK KIEROWCA . BYLI NA MIEJSCU ZDARZENIA I POWINNI UDZIELIC POMOCY A NIE UCIEC . STARE CHLOPY A ZACHOWALI SIE JAK ??????????????????????? NIE MA OKRESLENIA NA TAKA POSTAWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam jednego z nich...;/ niespodziewałam się tego...;/ takie młode dziewczyny...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazurkowie to rodzina bandytów i podpalaczy oni wszyscy powinni siedzieć w więzianiach lub być odstrzeleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerów już wypuścili a kierowca jest na 3 miesiące ale nie wyjdzie dostanie do 12 lat na pewno nie mniej niż 10. Już sam chce sie wieszać. Dobrze że nie wyjdzie na wolność bo by go ludzie zabili. Współczucie rodzinom poszkodowanych [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak spotkam którego to własnoręcznie go zajebię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale cóz to za dziwny zbieg okoliczności tydzień wczesniej te dwie dziewczyny pobiły koleżankę ze szkoły i tego samego dnai co zginely chłopaka pobiły czyż to nie był sąd boży,czy nie odwrócił się od nich los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... przede wszystkim wyrazy współczucia dla rodzin poszkodowanych... nieważne jakie One były ważne ze miały 18 - lat i całe życie przed sobą... jak ktoś chce sądu Bożego to niech zobaczy swoje grzechy.... Oni wszyscy - tzn Ci co uciekli zamiast udzielić pomocy powinni dostać 12 lat... lub gdy są na tyle odważni że tacy pijani jechali powinni sami siebie ukarać... smbstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opiniowiec napisał:
Ludzie ale cóz to za dziwny zbieg okoliczności tydzień wczesniej te dwie dziewczyny pobiły koleżankę ze szkoły i tego samego dnai co zginely chłopaka pobiły czyż to nie był sąd boży,czy nie odwrócił się od nich los.
a to co się stało że przed wypadkiem były takie agresywne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***Anonim*** napisał:
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/
rzeczy pisze sie przez ''rz'' a nie ''ż'' głąb ie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***Anonim*** napisał:
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/
KOGO OBCHODZI ŻE NIE CHCIAŁ!!!! ALE ZROBIŁ!!!! ZWYKŁY MORDERCA I JUŻ!!!! -LOGICZNE ZE NIE PROWADZI SIE W TAKIM STANIE LUDZIE PO DRODZE JAK MAJA TYLE PROMILI WE KRWII I KRZYWO CHODZA A CO MÓWIC ZA KÓŁKIEM JAK WIDZISZ PODWÓJNIE!!!! NARAZASZ INNYCH!!! KARA SMIERCI DLA NIEGO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JECHALI PIJANI I NIE MA DLA NICH ZADNEGO UPRAWIEDLIWIENIA UCIEKLI Z MIEJSCA WYPADKU!!!!!!!lUDZIE O CZYM WY TU PISZECIE!!!!DO CIUPY ICH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...