Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedawczynie z Plazy złapały złodziejki ubrań

Utworzony przez prof. Miodek, 28 stycznia 2009 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Pracowniczki, nakraść, koło kas. Rozumiem że kryzys, że poziom spada, że trudno o "redaktora" posługującego się poprawną polszczyzną, ale zatrudnianie do pisania tekstów orangutanicy to już lekka przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prof. Miodek napisał:
Pracowniczki, nakraść, koło kas. Rozumiem że kryzys, że poziom spada, że trudno o "redaktora" posługującego się poprawną polszczyzną, ale zatrudnianie do pisania tekstów orangutanicy to już lekka przesada.
KOLEGO CO PODAJESZ SIE ZA PRFO. MIODKA,SZUBRAWCO,NIE CZEPIAJ SIĘ FORMY JĘZYKA, TYLKO FAKTU BESZCZLENOŚCI 19 LETNICH DZIEWCZYN ICH TUPETU!!POWINNY ODPRACOWAC W TYM SKLEPIE ZA DARMO W RAMACH CZYNU SPOŁECZNEGO ALBO W DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!CZASAMI DRAŻNI JAK WŁĄCZAJĄ SIĘ ALARMY W UBRANAICH, CZY INNYCH RZECZACH.NIESTETY POLAK TO ZŁODZIEJ,NIEZALEŻNIE CZY KRADNIE UBRANIA ZA 600 ZŁ, CZY CIĘŻKIE MILIONY !!!TAKA JEST NATRUA NASZEGO NARODU!!OSZUKAC I UKRAŚĆ, A NÓZ SIĘ UDA.NAWET JAK MNIE ZŁAPIĄ, TO BĘDĘ RŻNĄŁ GŁUPA,ŻE TO NIE JA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prof. miodek polecam np tę stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowniczki- nawet mnie rozsmieszyły:)))A jestem skromną niedouczoną kobietą ze wsi.....))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I założyły ubrania na siebie... No coś podobnego, ale czy dokładnie jedna na drugą czy na się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...