Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Też mi senzacja że 3-rzy letni bachor czasem se poryczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi senzacja że 3-rzy letni bachor czasem se poryczy.
  Dlaczego redaktorzy Dziennika Wschodniego nie reagują na takie debilne komentarze? Od razu konto takiego użytkownika powinno być zbanowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta. Jasne. Sami idealni superrodzice. Kto ma małe dziecko które nigdy nie płacze? Małe dziecko czasem musi se popłakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi senzacja że 3-rzy letni bachor czasem se poryczy.
 Gówniarz jesteś jeszcze więc nie rozumiesz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta. Jasne. Sami idealni superrodzice. Kto ma małe dziecko które nigdy nie płacze? Małe dziecko czasem musi se popłakać.
Szczególnie o 1 w nocy na balkonie ze śpiącą pijaną matką obok. Weź już się człowieku nie blaźnij. Ja rozumiem że nikt Cię nie docenia, nie rozumie, nie masz z kim porozmawiać tylko siedzisz na tym forum i tak rozładowujesz swoją flustrację. Ale może warto czasami odejść od tego komputera czy telefonu i czasami coś pożytecznego zrobić np. walnąć raz czy drugi głową w ścianę, może wtedy coś zaskoczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta. Jasne. Sami idealni superrodzice. Kto ma małe dziecko które nigdy nie płacze? Małe dziecko czasem musi se popłakać.
Szczególnie o 1 w nocy na balkonie ze śpiącą pijaną matką obok.
Dziecko nie auto a rodzic nie wialbłąłąd. Ma prawo czasem walnonć browara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...