Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stacja Bliska 7253

Utworzony przez kulturalny citroen, 11 kwietnia 2010 r. o 13:01
chcialem wyrazic swoje emocje jakie spotkamly mnie i mojego kolege wczoraj na stacji Bliska o nr 7253 przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie... otóz tankując w godzinach późnowieczornych gaz sowim samochodem na świdnickich numerach poprosiłem obsługe o zatankowanie za 30 zł... Pan sie zgodzin zatankowal za 30 zł i 15 gr poszedlem na stacje do kasy i drugi Pan poprosil mnie o te 15 gr... powiedzialem mu ze nie mam bo mialem naszykowane 30 zl i za tyle prosilem o zatankowanie zas ten rzekl "wyjdź gówniarzu ze świdnika, gówniarzy nei obslugujemy" po czym wyrzucil mnie ze stacji niemal siłą i zamknął drzwi na klucz. Poproszony o numer do kierownika stacji coś burczał pod nosem tylko... numer znalazlem zlozyłem zazalenie i z wlasnych doswiadczen mowie omijajcie tą stację szerokim łukiem... Ja tak tego nie zostawie nie chodzi mi o te 15 gr ale o to jak zostalem potraktowany! Panu który tam pracuje chyba nie pasuje praca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik powinien zostac ukarany nagana a jezeli to nie 1 wybryk powinien wylecieć z pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech... o prace ciezko a inni jej nie szanują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...