Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion żużlowy może poczekać? Kandydatka na prezydenta Lublina ma inny pomysł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2018 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Dobrze prawi! Polać jej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wypad do hamburga, tam swoje mądrości lansować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kocmoluch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie wali burak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech sprawdzą czy w Lublinie też nie poparły tgo śmisznego komitetu osoby zmarłe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można tak jak Żuk? I szkoły i stadiony jednocześnie? Żużlowy jest potrzebny na gwałt - mamy zespól w Ekstralidze i warunkową licencję tylko na rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś potrzebował przykładu jak nie prowadzić kampanii, to wystarczy to główne zdjęcie. W ogóle nie przeczytałem artykułu. Szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne świnki spragnione koryta, na mój głos nie liczcie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki, źle mi się kojarzy to nazwisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dobrze nie wystartowała juz przegrała:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli stadion żużlowy może poczekać to i pani poczeka na głos lublinian, stadion musi powstać jak najszybciej i żadne populistycze banialuki o szkołach nikogo nie przekonają do zmiany zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to przynajmniej wiemy na kogo nie głosować. Dziękujemy już tej pani. Z resztą... jakie miała ona poparcie? 1%, czy mniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku. Wyszła kobieta pierwszy raz przed dziennikarzy i swoim programem, pomysłami zmiotla program Tulajewa z ziemi. Czekałem na kolejnego niewyraznego kandydata a tu takie miłe zaskoczenie. Brawo.!! Proszę tak dalej działać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wie o czym mówi. Zero jakiegokolwiek pojęcia o funkcjonowaniu jednostki samorządu i podległych jej spółek. Sama wszystko sprawdzi...dobre. Obniży im pensje, to wtedy żadnego fachowca nie uda się zatrzymać. Należy się bać takich ludzi. Na szczęście jej wynik będzie oscylował w granicach błędu statystycznego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ona bredzi? przeciez w urzedzie miasta nie ma żadnych premii ani podwyżek od lat, urzednicy zarabiają blisko najniższej krajowej, która rośnie w kazdym roku. No to już zdobyła głosy urzedników :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety podejściem do stadionu przegrała Pani wybory. Rozumiem Pani intencje ale proszę zobaczyć ile ludzi przychodzi na mecze. Jest to masa którą trzeba jakoś zagospodarować. Zresztą, nie tylko elektorat socjal plus żyje w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani kandydatka nie posiada lustra? Prawdą jest że nie ma paskudnych kobiet tylko wódki brak. Wódki nie wina bo by dostrzec zalety niebanalnej urody tej pani trzeba wódki. A to co ta pani proponuje to zwykły BEŁKOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróć kobieto do domu i zamij sie gotowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej Pani już dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kibiców żużla pani wsparcia nie dostanie a w Lublinie jest ich wielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...