Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stanisław Żmijan wiceprzewodniczącym lubelskiej Platformy

Utworzony przez Butelka, 10 grudnia 2013 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Proponuje aby od dziś za bycie wc przewodniczącym płacić. Tyle płacić ile proponował ten człowiek jako płacenie za przejazd drogami krajowymi zbudowanymi za nasze podatki, podatki w paliwie i inne takie tam... płacić panie żmijan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na tego oszukańca (obiecywał autostradę A2 do Międzyrzeca:),  Żmijana dwa razy, trzeci raz juz tego błędu nie popełnię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje aby od dziś za bycie wc przewodniczącym płacić. Tyle płacić ile proponował ten człowiek jako płacenie za przejazd drogami krajowymi zbudowanymi za nasze podatki, podatki w paliwie i inne takie tam... płacić panie żmijan.
 Daję Tobie 10/10! Ja także pamiętam o jego propozycji płacenia za korzystanie z dróg krajowych! Idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmija(n) do twojego rucha ! Grodzkie i świńskie ryje czekają z utęsknieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyżebrał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są komenty idę po chipsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hazardziści w sonadażach systematycznie spadają,bo sobie oszustwami na to zasłużyli!Szybciej będą spadać po wyborz Żmijana!Mam nadzieję,że do wyborów na tyle spadną,aby już się więcej nie pokazać.Oczywiście razem z gumo filcowymi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "najbardziej optymalny" ??? Od kiedy przymiotnik "optymalny" się stopniuje??? Chyba, że to kontynuacja stylu JE Buula...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TEN RORWEILLER CO CIĄGLE UPOMINAŁ SIĘ O TO AŻEBY WSZYSTKIE DROGI W POlsce BYŁY PŁATNE TAKICH TO BUDOWNICZYCH III RP MA PODLASIE I NIE TYLKO TAKIE PRZYGŁUPY ISTNIEJĄ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan mia trochę racji dlatego lubelskie drogi powstana bardzo póżno .Wielu kierowców wola zapłacić za benzynę więcej aby były dobre drogi na terenie równiez Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na tego oszukańca (obiecywał autostradę A2 do Międzyrzeca:),  Żmijana dwa razy, trzeci raz juz tego błędu nie popełnię!
Stachu opowiedz swoim wyborcom jak to rozwaliłeś PDM w Międzyrzecu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...