Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sto lat LSS Społem. Zdjęcia z imprezy jubileuszowej

Utworzony przez olo, 21 stycznia 2013 r. o 09:06 Powrót do artykułu
Fakt, że udało wam się utrzymać na rynku 100 lat, mimo historycznych, gospodarczych i politycznych zawirowań, to przede wszystkim wynik dobrych lokalizacji, które otrzymaliście w prezencie z majątku państwa (czyli jego obywateli). Pomimo tego cały czas lecicie lotem koszącym w dół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Uniwersytet Medyczny wspólnego ze Społem?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo spółdzielcy ja też spółdzielca,ale spółdzielnia rozwiązana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze kupuję pączki na Tłusty Czwartek tylko w Skierce przy Zana.Są bardzo smaczne i bez tablicy mendelejewa w dodatkach. Próbowałem od tych zza ronda i świnie by tych gnieciuchów nie jadły-rura to paliła mnie jak po wypiciu w młodości sztowki prytozolu wino marki wino.Żadnych podróbek ! Pączki tylko ze Skierki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewicowe już tylko i wyłącznie siłą rozpędu. Macie dobre lokalizacje ale na Boga postawcie na młodych z pomysłami a nie na dinozaury. Na tej sali średnia wieku to chyba 70 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na, że się udało przetrwać, zasłużyli przede wszystkim ludzie i towar, a nie lokalizacje. Wędliny mają super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...