Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stok narciarski na Globusie otworzą w piątek. Cennik i godziny otwarcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Matko kochana, ale drożyzna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajefajnie, jak zwykle wszystko po ptokach, ale jak by to był prywatny wyciąg to już dawno byłby otwarty. Idzie odwilż i stok otwierają???? Gdzie tu logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za rewelacyjne tempo, śnieg naturalny leży ponad tydzień a MOSIR dopiero wyrabia się na piątek? I co, armatki uruchomi skoro śnieg topnieje? Coś tu nie gra, publiczne pieniądze trzeba szanować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha co za debile :D:D Od tygodni mróz, a ci się obudzili jak odwilż przyszła i zapowiadane 10 stopni na plusie. Kury wam wyprowadzać a nie pagórkami zarządzać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
", stawka za cztery godziny Za 1,5 godziny zapłacimy wówczas 35 zł." Co autor mial na myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie wszystko po 100 zł będzie prościej kasować- Tłumoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no mistrzostwo świata. Cennik jak w Alpach :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat na +10,bo gdy było -10 to nie było śniegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy przyjechały do mnie wnuki z Warszawy, bo na Mazowszu mieli ferie to śniegu na Globusie nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny za wysokie jak na taką "przebogatą" ofertę. Do tego w ferie ceny zostaną podniesione. Wyjście górkę  w cztery osoby na godzinkę ma kosztować prawie stówę? Dodajmy, że w poprzednim roku duży wyciąg psuł się codziennie i czasem więcej stał niż pracował. Kpiny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina i powiem, że nie ma szału.. Byłem 2 razy i średnio mi się podobało. Lepiej już się zorgaznizować większą grupą i np. do Kluszkowcy do czorsztynski podjechać. To już jest ośrodek w pełni przystosowany dla tych, którzy potrafią jeździć na nartach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...