Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jeszcze pomoc, czy akcja przesiedleńcza? Soros i Rotszyldy muszą być z was dumne! A kto będzie zapie***al na te wszystkie gratisy dla ukrainców, banderowców i inne multikulti z granicy?? Dla ukrów darmowy transport, parkingi, autostrady, OC, PKP, noclegi, ZUSy, zasiłki, ulgi, dotacje, 500+, studia, szkoly, slużba zdrowia, lokum, gaz, a nawet darmowe sadzonki…. A dla Polaków: podwyżki energii, gazu, prądu, paliwa, mandatów, ZUS’u, haracz żydofiskalizmu Nowy Ład, szprycowanie GMO, kwarantanny, i kij w parapet służby zdrowia/tj. śmierci/. Czegoś nie rozumiesz Poliniaku? Najlepiej spadaj na front "walczyć" za judeomasońskie interesy korporacji NWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heroiczne dyskryminacje własnych obywateli cdn. Rodziny oczekujące na mieszkania otrzymały wiadomość, która rujnuje ich nadzieje o własnym M. Polski Fundusz Rozwoju udostępni 650 mieszkań ukraińcom. Prezes PFR Paweł Borys szacuje, że schronienie znajdzie w nich nawet 2,5 tys. uchodźców. Wcześniej prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ogłosił, że Warszawa przejmuje blok, o który toczyła spór z Rosją. W nim również tymczasowo zamieszkają przybysze z Ukrainy. ***s://***bankier.pl/wiadomosc/PFR-udostepni-650-mieszkan-dla-ok-2-5-tys-uchodzcow-z-Ukrainy-8290204.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłowie niech dają ze swego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może e złotówka w kochanej EU jest lepiej, kilka lat temu, wymieniałem 20% poniżej kursu, bo to jedyny kantor w okolicy, dworzec w Antwerpii, czy innym Utrechcie. Nie miejcie złudzeń. To tylko papier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No filantropi, skupować hrywne..! Gdzie wy są...? Politycy krzyczący "sława ukrainie", brać do domu i żywić ZA SWOJE uchodźców... Jak parę dni temu mówiłem, że po niekontrolowanym wpuszczeniu setek tysięcy nie wiadomo kogo to będzie ciekawie... to mnie zminusowano... Poczekajmy kilka tygodni.... oj będzie się działo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No filantropi, skupować hrywne..! Gdzie wy są...?  Politycy krzyczący "sława ukrainie", brać do domu i żywić ZA SWOJE uchodźców... Jak parę dni temu mówiłem, że po niekontrolowanym wpuszczeniu setek tysięcy nie wiadomo kogo to będzie ciekawie... to mnie zminusowano...      Poczekajmy kilka tygodni.... oj będzie się działo...
 Oj tak będę kacapskie trolle krzyczeć i płakać... I politycy mnie i wielu pomagającym grzeją. jest coś takiego jak ludzki odruch, zwłaszcza dla kobiet, matek dzieci... powinienem teraz coś napisać na temat kościoła i polityków co myślę, ale sobie daruję bo to nie czas i miejsce na to. Tylko nie wszyscy to rozumieją, dopóki sami nie znajdą się kiedyś w takiej sytuacji, czego nikomu nie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEBIANSKA Ukra..... Jerozolima..... work in progress
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No filantropi, skupować hrywne..! Gdzie wy są...?  Politycy krzyczący "sława ukrainie", brać do domu i żywić ZA SWOJE uchodźców... Jak parę dni temu mówiłem, że po niekontrolowanym wpuszczeniu setek tysięcy nie wiadomo kogo to będzie ciekawie... to mnie zminusowano...      Poczekajmy kilka tygodni.... oj będzie się działo...
 Tak. Ludzie biorą uchodźców do swoich domów i dają im wyżywienie i dach nad głową że swoich pieniędzy. A co do wpuszczania "nie wiadomo kogo", jak do tej pory najwięcej rozbojów było że strony niedorozwiniętych patryjotów o ryłach prostowanych sztachetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEBIANSKA Ukra..... Jerozolima..... work in progress
 Rozumiem, że piszesz już ze Lwowa i już zdejmujesz te skrzynki z lwów na Łyczakowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...