Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

straż miejska niszczy cudzą własność

Utworzony przez bbb, 11 grudnia 2009 r. o 14:34
Czy wasze samochody również niszczone są przez funkcjonariuszy straży miejskiej jak mój koło UMCS dn 11/12/2009. Strażnik Miejski stanął specjalnie z tyłu mojego samochodu gdy próbowałam wyjechać z miejsca gdzie zawracałam samochód na glinie a nie na trawniku a następnie uderzył w dach mojego samochodu pięścią twierdząc że chciałam go przejechać. Zaznaczam, że wcześniej stał z boku samochodu z którego nie wysiadłam, bo on nie ma prawa kazać opuścić mi samochodu. Więc nie był to postój jak napisał na mandacie karnym 200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pokaz wiadomo że to obory. Byłaś tylko kobietą miał się na kim wyżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy boi się tematu. Straż musi zarabiać aby miasto miało kasę, plany do wyrobienia, szybciej można będzie pospać, a tak musiałby czekac na następną osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi napisać na forum, czy mam szansę w Polsce wygrać taką sprawę w sądzie, może być nawet cywilna. Najlepiej prawnik albo ktoś kto moze miał z takim czymś do czynienia i od razu proszę polecić mi adwokata. Proszę Was o pomoc, to jest po prostu za wiele, jak komuś to opowiadam to za głowę się łapie. I jeszcze mandat w wysokości 200 zł i straszenie, że zaraz dostanę 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze raz proszę o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałabyś mieć kilku świadków. Strażnik jest funkcjonariuszem zaufania publicznego i Sąd uwierzy jemu, a nie Tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...