Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż miejska zarabia na Gortacie? Kierowcy ukarani

Utworzony przez StrażnikMiejski, 14 lipca 2011 r. o 16:13 Powrót do artykułu
Życie strażnika miejskiego jest naprawdę ciężkie. Nie dość że stresująca praca polegająca na wożeniu dupska do kebabów i wlepianiu po drodze mandatów, to jeszcze nie ma co do garnka włożyć, taka pensja ale cóż jak nie chciało się uczyć to trzeba było podjąć jakiś zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No biedni kierowcy.. Jakże mi was żal. I bardzo dobrze straż zrobiła, że wlepiła takich baranom mandaty. Co to w ogóle za tłumaczenie, że nie było gdzie zaparkować? To usprawiedliwia, żeby stawiać swoje auta na trawnikach??? Wlepiłbym wam po 1000 zł mandatu. Cwaniaczki cholerne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu pewnej majowej czy czerwcowej niedzieli byłem na mszy w kościele św.Agnieszki na ul.Kalinowszczyzna. Była godz.11, msza pierwszokomunijna. Mnóstwo ludzi, wiele osób przyjechało samochodami (także spoza Lublina - rodzina, chrzestni itp.). Tego dnia miejsc na parkingu nie wystarczyło więc ludzie parkowali wzdluż ulicy. Zaparkowało tak bardzo dużo samochodów. Oczywiście wnet zjawiła się straż miejska i w trakcie trwającej godzinę uroczystości wystawiła kilkadziesiąt mandatów... Teraz Gortat przyjechał do Lublina i 130 dzieci z rodzinami z całego województwa i taka sama akcji straży miejskiej. A gdzieś pewnie pobili lub okradli człowieka a ich jak zwykle nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ummiem zrozumiec zarzutow pod adresem funkcjonariusza wykonujacego swoje obowiazki! Krytykowac kazdy baran potrafi,ale tez i tylko baran zaparkuje auto na trawniku! Rewaloryzacja terenow zniszczonych przez "samochodziazy" jest oplacana przez nas wszystkich. Nie generalizuje, ale pamietam czasy, kiedy moj sasiad przemieszczal sie rowerem (lata 70-te i 80-te). Teraz autem jezdzi nawet po papierosy! Takie z niego "panisko" Kiedys zazdroscil nam Skody, teraz zas sam jest "posiadaczem" Sdody Fabia i parkuje wszedzie, ale nie przed wlasna posesja, bo tam tesciowa wysiala trawe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego taka sama skoda fabia ze straży często stoi na ul. okopowej, blisko skrzyżowania z lipową? czyżby kierowca przyjeźdżał sobie na jedzonko do domu? następnym razem porobię zdjęcia i powiem Wam z jaką to częstotliwością tam parkuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostawiała samochody na trawniku. I nie wiem,o co tym kierowcom chodzi?Zaparkowali na trawniku,a trawnik nie jest od parkowania.Niebyło miejsca tu,trzeba było szukać gdzie indziej. Ale i straż miejska to grupa leni.Przeważnie im się nie chce robić (szczególnie w upały),ale jak jest okazja (tak jak w tym przypadku) to robią masówkę i nadrabiają lenistwo. Kiedyś przy Plagego i Laśkiewicza w godzinach przedpołudniowych stała Fabia z szachownicą na drzwiach.Wewnątrz siedział młodzian ubrany w uniform straży miejskiej.Poprosiłem o interwencję gdyż od pewnego czasu na chodniku przy prywatnym bydynku parkuje auto z rejestracją LKR oraz kilka innych.Trudno tamtędy przejść z wozkiem,wyjechać sprzed 6 klatkowego budynkubo wszędzie zagrodzone a ta jest jedyna droga.No i ten LKR zasłania cały widok ulicy.Kilka razy widziałem ostre hamowania,bo samochód zasłania widok.Strażnik popatrzył,powiedział że będzie interweniował....No i pojechali sobie,a auto jak zasłaniało widok i zagraża bezpieczeństwu,tak nadal stoi.A naprzeciwko są miejsca parkingowe. Reasumując:Na lenistwo i nieróbstwo straży miejskiej nie ma silnych.To przechowalnie nierobów za naszenpieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burakom, którzy parkują samochody na trawnikach powinno się je z automatu odholowywać i to najlepiej na parking do Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu troglodycie od parkowania na trawniku mogę powiedzieć jedno: "zachowuj się bucu jak biały człowiek, a nie będziesz musiał obnosić się ze swoim prymitywizmem publicznie". O tempora, o mores!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter napisał:
Jakiś czas temu pewnej majowej czy czerwcowej niedzieli byłem na mszy w kościele św.Agnieszki na ul.Kalinowszczyzna. Była godz.11, msza pierwszokomunijna. Mnóstwo ludzi, wiele osób przyjechało samochodami (także spoza Lublina - rodzina, chrzestni itp.). Tego dnia miejsc na parkingu nie wystarczyło więc ludzie parkowali wzdluż ulicy. Zaparkowało tak bardzo dużo samochodów. Oczywiście wnet zjawiła się straż miejska i w trakcie trwającej godzinę uroczystości wystawiła kilkadziesiąt mandatów... Teraz Gortat przyjechał do Lublina i 130 dzieci z rodzinami z całego województwa i taka sama akcji straży miejskiej. A gdzieś pewnie pobili lub okradli człowieka a ich jak zwykle nie było.
Coś się komuś w głowie pomieszało - co SM ma do kradzieży i pobić? Mają pilnować porządku to pilnują i nie wiem, co do tego ma msza w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W straży miejskiej pracują najwięksi frajerzy i naprawdę nie wiem jak trzeba być zdesperowany by tam pracować większego bagna nie ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak widzę takie wezwanie do SM za wycieraczką to od razu je wyrzucam - bo trzeba być kompletnym pacanem zgłaszając się samemu po mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Ja jak widzę takie wezwanie do SM za wycieraczką to od razu je wyrzucam - bo trzeba być kompletnym pacanem zgłaszając się samemu po mandat.
Pacanem to Ty jesteś, straż wkładając kwit za szybę a nie zakładając szczęk robi zdjęcia auta...więc zjedz juz kaszę manną i lulu dzieciaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxyyyyyyyzzzzzzzz napisał:
Coś się komuś w głowie pomieszało - co SM ma do kradzieży i pobić? Mają pilnować porządku to pilnują i nie wiem, co do tego ma msza w kościele.
A owszem, tylko na Ruskiej czy Lubartowskiej gdzie 12-letni gówniarze napadają ludzi jakoś tych supermacho nie widać, co najwyżej przemkną Skodą z szybkością błyskawicy żeby broń Boże tego nie widzieć. Dla mnie to pasożyty i powinno się to zlikwidować, a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na Policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie, co do zjdecia to prawda. jak zrobili te parkometry pod katedra, to myslalem ze w godzinach nocnych nie trzeba tego kupowac, ale jak wrocilem to mialem mandat 50 zl. jak to zawsze sie robilo, wyrzucialem go. po 3 miesiacach mi przyszlo zdjecie i mandat w kwocie 150 zl i ze jestem na liscie KRD. wiec lepiej uwazac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter napisał:
Jakiś czas temu pewnej majowej czy czerwcowej niedzieli byłem na mszy w kościele św.Agnieszki...
I oczywiście uważasz, że obecność na mszy usprawiedliwia to, że zaparkowałeś w niedozwolonym miejscu. Wybacz kolego, ale nie masz racji. Całkowicie popieram działania straży miejskiej. Przypominam również, że w Lublinie działa sprawna komunikacja miejska a taksówki nie należą do drogich. Brak miejsca nie usprawiedliwia do parkowania jak burak. Trzeba poszukać dalej. Plus dla straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro nawet media stają po stronie baranów parkujących na trawniku (patrz tytuł) A ten gość, który sie poskarżył do redakcji powinien ze wstydu się schować pod ziemię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
I oczywiście uważasz, że obecność na mszy usprawiedliwia to, że zaparkowałeś w niedozwolonym miejscu. Wybacz kolego, ale nie masz racji. Całkowicie popieram działania straży miejskiej. Przypominam również, że w Lublinie działa sprawna komunikacja miejska a taksówki nie należą do drogich. Brak miejsca nie usprawiedliwia do parkowania jak burak. Trzeba poszukać dalej. Plus dla straży miejskiej
Gdyby tak jeszcze psie kupy zbierali,mieli by wielkie brawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...