Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
>>Do dyrektorów szkół docierały uwagi dotyczące strażników, np. "on ma przeprowadzać nasze dzieci, a nie sobie siedzieć"<< To niech takie osoby, co pisały skargi, postoją przez 8 godzin na dworze, kiedy pada deszcz/śnieg lub jest po prostu zimno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro urzędnicy uważają że to wystarczy niech choć na jeden dzień zastąpią "stoperków", ciekawe czy wtedy też by tak uważali. wg mnie takie miejsca powinny powstać, przecież dzieci nie przechodzą przez ulicę co 5 sekund
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ci pajace co zglaszali skarge sami postoja ! a jak nie to niech sami z bachorami chodza do szkoly i przeprowadzaja przez ulice !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ignorować głupie uwagi głupich ludzi i kierować się rozsądkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsca gdzie osoby które przeprowadzają dzieci, mogłyby się schować są potrzebne. Jest to ciężka praca, wymagająca dużego wysiłku, tym którzy narzekają radzę postać w deszcz, mróz czy upał przez 1h w miejscu, niech sie przekonaja czy to jest łatwa praca. W kółko latają dzieciaki, trzeba na nie uważać, a ciężkie warunki powodują dekoncetracje, a przy niej o wypadek nie trudno. Dzieciaki nie przechodzą przez cały czas, a osoby przeprowadzające mogłyby przez ten czas odpocząć. Gdy argumentem jest bezpieczeństwo dzieci, to pieniądze i opinie, że to nie potrzebne, powinny zejść na drugi plan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY URZĘDNICY PRZYNAJMNIEJ ZNALI REGULAMIN WOJSKOWY Z LAT PRL. NIESTETY NIE WIEDZĄ, ŻE WARTOWNIK MAKSYMALNIE STAŁ 2 GODZINY, PRZY NIEPODOGDZIE 1 GODZINĘ. PYTANIE DO RATUSZA MAMY XXI w? CZY CZASY A. SOŁŻENICYNA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jutro ferie i Pan Stop będzie miał dwa tygodnie wolnego, choć różnie z tym może być, bo dzieciaki i młodzież mają różne pomysły na spędzenie ferii...Zobacz materiał filmowy na http://www.itvl.pl/news/jak-lubelscy-uczniowie-spedza-ferie-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Budki dla strażników byłyby źle przyjęte przez okolicznych mieszkańców lub rodziców uczniów. Powyższe spostrzeżenie wynika z wcześniejszych doświadczeń, kiedy niektórzy strażnicy korzystali z przenośnych stołeczków. Do dyrektorów szkół docierały uwagi dotyczące strażników, np. "on ma przeprowadzać nasze dzieci, a nie sobie siedzieć” – dodaje Wysocki." Panie Prezydencie ! ! ! Odwagi ! ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodzimierz Wysocki tez kiedys nie byl przewidziany na zastepce Prezydenta Lublina - a moze niepotrzebnie jest????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie lepiej takich przeprowadzaczy zastąpić sygnalizacją świetlna na żądanie a samych dzieciaków edukować w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie słuchać bezduszników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozna im budki zrobic np.z Plexi wtedy bendzie widoczny nawet jak siedzi to nie duzy koszt.Ludzie sami grzejecie dupy na cieplych posadkach w ratuszu pomyslcie ze pan/pani STOPEK to tez ludzie ktorzy ciezko zarabiaja na chleb. Jak byly wybory to kazdy w d.....wlazil a teraz sie zapomina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na partyjne stoliki i parasole z logo partii to zawsze mają kasę jak kampania i trzeba się promować, ale żeby pomóc ludziom to już ni chu chu. Może społecznie podpierd... kilka takich parasoli z logo PO lub PiS i ofiarować STOPKOM coby mogliby się schronić gdzieś chociaż prowizorycznie? To są przecież ludzie, podatni na zmęczenie i warunki atmosferyczne. Albo niech nasi pierd... radni wszystkich partyjek w tym kozim zadupiu sami obywatelsko 2-3 razy w miesiącu postoją sobie za tych ludzi, może do tych tępych łbów dotrze coś wreszcie. Przyciąć trochę kasy naszej wspaniałej Straży Wiejskiej bo i tak prócz wlepiania mandatów i wku***ania ludzi na miasteczku akademickim nic pożytecznego nie robią i dofinansować ludzi odpowiedzialnych za bezpieczeństwo dzieci na przejściach. Kto za?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wogóle taki stanowisko ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężka praca i dobrze,że Stepaniuk to zauważyła.. reszta siedzi i tyłki grzeje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ci radni, którzy są przeciwni budkom przez jeden tydzień (powiedzmy tylko 5 dni od poniedziałku do piątku) w deszczu zastąpią "Stopki" na stanowiskach - wtedy zobaczymy czy wystarczy tylko peleryna i cieplejsze ubranie - rodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
A czy nie lepiej takich przeprowadzaczy zastąpić sygnalizacją świetlna na żądanie a samych dzieciaków edukować w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach? [/quote] 1 rozsądny głos. Później wyrasta społeczeństwo nie potrafiące żyć. Jeżdżąc sporo po Europie nie widziałem przeprowadzaczy. U nas nagle się pojawili, bo cichcem znalazły się pieniądze na wyposażenie tysięcy przeprowadzaczy (najwyraźniej ktoś nieźle musiał zarobić), a teraz niech gmina utrzymuje. [quote name='bezpartyjny' timestamp='1295221421' post='424464'] mozna im budki zrobic np.z Plexi wtedy bendzie widoczny nawet jak siedzi to nie duzy koszt.Ludzie sami grzejecie dupy na cieplych posadkach w ratuszu pomyslcie ze pan/pani STOPEK to tez ludzie ktorzy ciezko zarabiaja na chleb. Jak byly wybory to kazdy w d.....wlazil a teraz sie zapomina
Przy POmysłowości chronionych na każdym kroku dzieci/młodzieży wkrótce z budek pozostałyby strzępy. Nawet solidne przystanki nie wytrzymują siły POkolenia "róbta co chceta". Nie zmienia to faktu, że nie do pozazdroszczenia jest ciągłe warowanie na słocie/mrozie, stąd patrz początek posta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawić p.Wysockiego na dwa tygodnie i niech on poprzeprowadza dzieci i postoi cały dzień na mrozie i śnieżycy,lub padającym deszczu i wietrze.Niech się nie zastawia przechodniami,bo to nie prawda.Przecież tego zadaszenia nikt nie stawia na środku ulicy.Proszę sprawdzić na u. Mickiewicza przy szkole nr 2.Tam zadaszenia funkcjonują od lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBELSKIM URZĘDZIE MIEJSKIM ABY ZOSTAĆ URZĘDNIKIEM TO TRZEBA BYĆ WE WŁAŚCIWEJ PARTII I MIEĆ ZNAJOMOŚCI. CZYM KANDYDAT GŁUPSZY TYM WIĘKSZE SZANSE ZATRUDNIENIA. PRZED KOLEJNYMI WYBORAMI ZNOWU BĘDĄ OBIETNICE, KTÓRE ZAMIENIĄ SIĘ W G___O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak zatrudniają samych swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...