Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnik miejski z fotograficzną pamięcią. Kolejny raz wypatrzył złodzieja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2016 r. o 16:17 Powrót do artykułu
Szkoda, że strażnik tak dobrze nie widzi aut źle zaparkowanych na mieście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ DAWNO NICZEGO GŁUPSZEGO NIE CZYTAŁEM - STRAŻAK MIEJSKI TO MNIE MOŻE ........... TYLKO TOTALNY IDIOTA LUB LUBIĄCY INACZEJ ??? PÓJDZIE Z NIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra robota Panie strażniku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, człowiek na wagę złota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualnie ściska Panu dłoń. Gratulacje i wyrazy uznania dla PANA. Rodzina , koledzy i przełożony zapewe są z PANA dumni. Mieszkańcy Lublina również. Pozdrowienia i życzenia wszystkiego najlepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie. To samo miałem napisać. Szkoda, że strażnicy nie widzą też śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szkoda, że strażnik tak dobrze nie widzi aut źle zaparkowanych na mieście :)
Własnie. To samo miałem napisać. Szkoda, że strażnicy nie widzą też śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sam funkcjonariusz, choć niechętnie, przyznaje, że oko ma czujne: – Na deptaku mijam wielokrotnie te same osoby i zapamiętuję ich charakterystyczne, specyficzne zachowania. Mężczyznę w czapce też zapamiętałem, bo z tą czapką się praktycznie nie rozstawał." .... niepotrzebnie strażnik wspomina o tej czapce. Teraz bandziory będą bardziej ostrożne i będą zmieniały wygląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że nagroda nie w postaci "ochłapów" tylko znaczaca, bo pracownik żle opłascany nie ma motywacji do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenieście go do Policji. Straż Miejska to wstyd i żenada. Szkoda, żeby tak wartościowy człowiek marnował się w tak bezwartościowej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to lepszy jest od rudego precypala jemu za czasów pracy w policji nie udawały się taki wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie sukcesy ma SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...