Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa płatnego parkowania w centrum: Jeszcze poczekamy

Utworzony przez Michał, 21 maja 2011 r. o 09:37 Powrót do artykułu
No parkomaty to niezły biznes dla firmy. 70% do kieszeni a 30% dla miasta. Znów urzędnicy zostaną załatwieni przez "biznesmenów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ! wczoraj pół godziny jeździłem wokół Plazy aby zaparkować auto. I nie chodzi o opłaty. Mam w aucie instalacje gazową i pod ziemię zgodnie z przepisami się nie pcham. W Lublinie wszystko stało, stoi i raczej będzie stało na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Super ! wczoraj pół godziny jeździłem wokół Plazy aby zaparkować auto. I nie chodzi o opłaty. Mam w aucie instalacje gazową i pod ziemię zgodnie z przepisami się nie pcham. W Lublinie wszystko stało, stoi i raczej będzie stało na głowie.
Lublin to zabita wieś, nie wiem czemu nie mogą się wzorować innymi miastami takimi jak Wawa, Poznań - tam są parkometry i miejsca do parkowania, i nawet w centrum o wiele szybciej mogę zaparkować samochód niż w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Super ! wczoraj pół godziny jeździłem wokół Plazy aby zaparkować auto. I nie chodzi o opłaty. Mam w aucie instalacje gazową i pod ziemię zgodnie z przepisami się nie pcham. W Lublinie wszystko stało, stoi i raczej będzie stało na głowie.
Nie ma przepisów które kategorycznie zabraniają wjazdu autom z instalacją gazową pod ziemię!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zanim zrobią opłaty w tej wyznaczonej strefie, to zrobili by coś o wiele potrzebniejszego dla wizerunku miasta... Całą strefę objąć programem hiper sprzątania i czystości! Taka strefa-wizytówka Lublina. Zero graffiti na ścianach (sprawdzanie raz w tygodniu), zero gówien na chodnikach i trawnikach (sprzątanie codziennie miedzy 5:00 a 6:00 + maksymalna stawka mandatu za nieposprzątanie po pupilku), zero dziur i kolein w asfalcie. Tak pomysł kilkadziesiąt lat temu wdrożył Londyn, a w Polsce kończą to wdrażać np. Wrocław czy Rzeszów. Może najpierw coś władza ludziom, a potem łojenie kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Nie ma przepisów które kategorycznie zabraniają wjazdu autom z instalacją gazową pod ziemię!!!!
W Kodeksie Drogowym nie ma, ale inne przepisy mówią, że sprężonych gazów nie można przechowywać w zbiornikach w pomieszczeniach poniżej poziomu gruntu - i to podlega pod ten paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...