Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strojnowska odwołana ze stanowiska wicewojewody

Utworzony przez salsa, 10 lutego 2012 r. o 18:18 Powrót do artykułu
I W KOŃCU SIE TO STAŁO!!! DO WAWY JA NA DORADCE!!!BEDZIE LEPSZA NIŻ TEN FRYZJER!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starownik i działacz. To dwie sprzeczności. Jakby napisali, że starownik i koryciarz, to by się zgadzało. Chłopek z pezelu roztropek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem w czasach gdy p. Starownik był starostą lubartowskim fragmenty jego rozmowy telefonicznej na parkingu sklepowym. Wulgaryzm za wulgaryzmem, wulgaryzmem poganiane! Byłem lekko zszokowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki mróz,a konieczynka rośnie i się rozwija,bo grunt polityczny ma dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki mróz,a konieczynka rośnie i się rozwija,bo grunt ma dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie może M.Starownik rozszyfruje co znaczy: "TW Roman" i do kogo należy.To pytanie pierwsze,a następne będą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że pan Starownik nic nie wie że będzie powołany na wicewojewodę.Będzie bardzo tą wiadomością zaskoczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno dobre, drugie jeszcze lepsze, ZGROZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Nareszcie może M.Starownik rozszyfruje co znaczy: "TW Roman" i do kogo należy.To pytanie pierwsze,a następne będą!
Tak, tak...pobudka... Na pewno już wszyscy rozszyfrowali co się działo w Banku w Niedźwiadzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...