Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Studenci kręcą film nie o Marii Curie-Skłodowskiej, lecz o Marii Skłodowskiej - Curie! Czas na poprawne nazywanie najwybitniejszej w historii nie tylko naszej rodaczki ale kobiety świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diana K. - super... pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę proszę ,proszę i piszę ,złoszczę się i tupię nogami- co za kretynizm i nieuctwo , tym bardziej irytujące bo przejawia się wśród ludzi wykształconych, w środowiskach akademickich. Otóż nie Marii Curie-Skłodowskiej a Marii Skłodowskiej-Curie ,lub też Maria Curie ze Skłodowskich. Przecież ojcem Marii nie był Curie tylko Skłodowski więc wszystko powinno być jasne a jednak wyzbywamy się noblistki na własne życzenie z niefrasobliwości a może głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To talk to my emotions, girls growing up at the beginning of joy, friendship, Confusing, and the future of fear and curiosity ... no matter what, I have no reservations to tell Printed ribbons you. Sat at my desk every DIY ribbons day, or hiding under grosgrain ribbons the blanket under Hair bows you slowly come to the interesting things of the day. You like my lover, Wholesale ribbons secretly every diyyjfbon day gift to meet Satin ribbons with you, but can not show to others. Secretly feel, very dreamy, and very wonderful.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma związek z Krainą Grzybów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olafczeresnia tumblr com:Od pisania scenariusza, przez rozpisywanie ról, przygotowanie planu, kręcenie zdjęć, aż po montaż.” - mówi Diana ‘Agatka’ Klimowicz.Artykuł:Od pisania scenariusza, przez rozpisywanie ról, przygotowanie planu, kręcenie zdjęć, aż po montaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...