Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci politologii UMCS: Marzniemy na uczelni

Utworzony przez Staszek, 17 stycznia 2012 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Przeżyłem ja to i wy przeżyjecie , nie marudzić tylko się uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być nieźle narąbanym by płacić 2 tys za semestr za jakąś politologię. Później biedni absolwenci narzekają, że są młodzi, wykształceni i nikt ich nie chce zatrudniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na WSSP było długo zimno, chociaż i zaoczne i dzienne są płatne, ale do czasu.. studencie się postawili.. pisali skargi i teraz mają ciepło bez pomocy gazet widać są bardziej hmmmm.... dojrzali ? zamiast pisac do pisemek sami walczą z administracją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za podejście płacimy to musimy mieć i musimy być lepiej traktowani, wieje tu ch.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty Staszku lubisz jak jest Ci zimno...?? Jak sie siedzi na uczelni prawie caly dzien, to zimno wcale nie pomaga w nauce. I dziwne jest Twoje twierdzenie, że mamy się uczyć, a nie narzekać. Chyba to, że studiujemy jest równoznaczne z tym, że się uczymy? Czyż nie?? Może się mylę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To donald wam dziękuje za poparcie, chcieliście rosji to macie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie kolejna decyzja rektora o oszczędzaniu. Niech zakręci w rektoracie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Politechnice Lubelskiej na Wydziale Mechanicznym tez jest zimno i jakoś nikt nie marudzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zima to jest zimno. A tak na poważnie to widać, że zbliża się sesja i studencina za wszelką cenę chce pokazać swoim rodzicom, jak ma ciężko i sesja jednak się przedłuży a może nawet trzeba będzie zakończyć edukację. Lepiej jest przecież powiedzieć, że nie studiuję bo jest zimno aniżeli nie studiuję bo mnie wyrzucili bo jestem ograniczony intelektualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław, przyjdź, posiedź trochę na tym wydziale to się przekonasz. Posiedzisz parę godzin to zmienisz myślenie, jak Ci sople z nosa będą ciekły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesia napisał:
Na Politechnice Lubelskiej na Wydziale Mechanicznym tez jest zimno i jakoś nikt nie marudzi
właśnie siedzę i nie narzekam... może na parterze przy drzwiach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baton napisał:
trzeba być nieźle narąbanym by płacić 2 tys za semestr za jakąś politologię. Później biedni absolwenci narzekają, że są młodzi, wykształceni i nikt ich nie chce zatrudniać.
Politologów,socjologów,etnologów,filozofów i jeszcze paru innych trzeba szczególnie hołubić za ich wkład w PKB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDZ napisał:
co za podejście płacimy to musimy mieć i musimy być lepiej traktowani, wieje tu ch....... [/quote] ZDZ~ tak się składa, że nie chodzi tu tylko o studentów zaocznych. Za studentów dziennych uczelnia dostaje kasę i powinna zapewnić odpowiednie warunki do studiów. A akurat UMCS od lat traktuje studenta jak intruza, bo najlepiej by było brać kasę i nic nie robić. [quote name='Wieslaw' timestamp='1326874436' post='584958'] Zima to jest zimno. A tak na poważnie to widać, że zbliża się sesja i studencina za wszelką cenę chce pokazać swoim rodzicom, jak ma ciężko i sesja jednak się przedłuży a może nawet trzeba będzie zakończyć edukację. Lepiej jest przecież powiedzieć, że nie studiuję bo jest zimno aniżeli nie studiuję bo mnie wyrzucili bo jestem ograniczony intelektualnie.
~ Rzeczywiście, zima i jest zimno. Tak się składa, że sesja zimowa zawsze wypada w zimie. Tyle że nikt tu nie pisze o egzaminach, a o zajęciach. A siedzenie w sali w kurtce nie jest normalne. Chyba, że u Ciebie w pracy/uczelni/domu to jest norma, więc się przyzwyczaiłeś i Ci nic nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...