Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci z Uniwersytetu Medycznego wyruszą w rejs. Będą pływać i badać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2019 r. o 14:05 Powrót do artykułu
Ciekawe ile ich wróci z powrotem.Wóda i woda nie idą w parze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takimi fajnymi lalami to i ja bym popływał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się uczą turystyki ;).... Słabe to. chciały popływać na łódce - proszę bardzo ale bez ściemy że będziecie zbawiać świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie parytet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z taką ekipą jak na zdjęciu mógłbym pływać bez końca i służyć jako obiekt wszelkich badań medycznych codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam jedną z nich - pływa już od dawna, udziela się w jachtklubie i startuje w zawodach żeglarskich - nawet z sukcesami. Nie musi niczego wymyślać, żeby pływać łodką - tym bardziej, że rejsy na Roztoczu zawsze finansowane są ze składek członków załóg. Nie mierz swoją miarą ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz powinien ufundować żagle z logo "smakuj życie", Roztocze jest jachtem rozpoznawalnym w portach nie tylko Europy. Uważam, że taka promocja Lubelszczyzny ma większy sens niż niektóre "szalone" pomysłu speców od promocji regionu. Co do szczekaczy się nie wypowiem, jedno wyjaśnię na wodzie się nie pije, owszem w portach są imprezy, ale żaden szanujący się żeglarz nie pozwoli sobie na głupotę na morzu, a ci co sobie pozwalają wg mnie to delikatnie mówiąc "morskie cepry/cepy", ale głupota ma znamiona uniwersalności...Oczywiście mam na myśli żeglowanie nie jachting (wyjaśnienie różnicy: w żeglarstwie skala Beauforta przekracza skalę Celsjusza, w jachtingu odwrotnie :) Stopy wody pod kilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego że ci lekarze to takie konowały skoro nic nie robią tylko pływają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...