Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studentka wyleci z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie za brak maseczki?

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 16 października 2020 r. o 19:50 Powrót do artykułu
Nie mam zaświadczenia od lekarza - dziękuję i do widzenia, o czym tu dalej pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Ja mogę powiedzieć, że mam napady lęku, gdy widzę kogoś bez maseczki w przestrzeni publicznej. Też nie mam zaświadczenia lekarskiego o tych napadach, ale za to mogę to uzasadnić obawą o swoje zdrowie. I co, Pani studentko? Twoje lęki są ważniejsze od moich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna buntowniczka. Kiedy do tych tępych dzid dotrze że żarty się skończyły i oprócz "mojego niezbywalnego prawa do konstytucyjnej wolności" ważniejszy jest dobro ogółu. Nałóż maseczkę jak tysiące innych i zamknij ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na ulicy przedmieścia Paryża Eragny znany policji Czeczen w akompaniamencie okrzyków "Allah Akbar" obciął głowę nauczycielowi historii, za to, że ten dyskutował laicyzm w klasie i pokazywał karykatury Mahometa. Co na to lewacy LGBT obrażający i znieważający symbole chrzescijańskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na ulicy przedmieścia Paryża Eragny znany policji Czeczen w akompaniamencie okrzyków "Allah Akbar" obciął głowę nauczycielowi historii, za to, że ten dyskutował laicyzm w klasie i pokazywał karykatury Mahometa. Co na to lewacy LGBT obrażający i znieważający symbole chrzescijańskie?
 Chociaż nie musiał się męczyć w karetce jak pacjent z Nysy. A wiecie że od 1989 roku w Polsce zbudowano 1365 nowych kościołów i aż całe SIEDEM szpitali ?? Co na to ,,chrześcijanie'' opływający w złocie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając niektóre komentarze zaczyna mi byc wstyd ze jestem Polakiem w tym pisowkim państwie... Czy wy ludzie nie rozumiecie że osoby z zaburzeniami psychicznymi są wyłączone z obowiązku namordnikow?! Czy wy wogole czytaliście rozporządzenie?! Pomijając że te rozporządzenie tyczy się osób chorych ABW świetle prawa znaczy tyle co i nic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tępego ogółu, Dziewczyna nie jest buntowniczką tylko ma mózg w przeciwieństwie to ciebie prostaku ! i tchórzliwych większości co nie nie mają pojęcia o prawie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na ulicy przedmieścia Paryża Eragny znany policji Czeczen w akompaniamencie okrzyków "Allah Akbar" obciął głowę nauczycielowi historii, za to, że ten dyskutował laicyzm w klasie i pokazywał karykatury Mahometa. Co na to lewacy LGBT obrażający i znieważający symbole chrzescijańskie?
 I czemu znowu manipulujesz i kłamiesz w swoich wypowiedziach ?? Obciał głowę nauczycielowi za to że pokazał karykatury Machometa a nie że dyskutował. Ale są to metody znane od lat, kiedy to katolicy palilii innowierców na stosach żywcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na ulicy przedmieścia Paryża Eragny znany policji Czeczen w akompaniamencie okrzyków "Allah Akbar" obciął głowę nauczycielowi historii, za to, że ten dyskutował laicyzm w klasie i pokazywał karykatury Mahometa. Co na to lewacy LGBT obrażający i znieważający symbole chrzescijańskie?
Jak zwykle - co to ma wspólnego z komentowanym artykułem? I w czym to jest lepsze/gorsze od zachowań z Polski: ***s://***dziennikwschodni.pl/biala-podlaska/awantura-po-alkoholu-zakonczyla-sie-tragicznie-nie-zyje-60-letni-mezczyzna,n,1000276469.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na ulicy przedmieścia Paryża Eragny znany policji Czeczen w akompaniamencie okrzyków "Allah Akbar" obciął głowę nauczycielowi historii, za to, że ten dyskutował laicyzm w klasie i pokazywał karykatury Mahometa. Co na to lewacy LGBT obrażający i znieważający symbole chrzescijańskie?
Chociaż nie musiał się męczyć w karetce jak pacjent z Nysy. A wiecie że od 1989 roku w Polsce zbudowano 1365 nowych kościołów i aż całe SIEDEM szpitali ?? Co na to ,,chrześcijanie'' opływający w złocie ??
Owi chrześcijanie i takie bezmyślne osobniki, jak TECZOWY_ZSL twierdzą, że są prześladowni w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napady lęku nie mogą tłumaczyć braku maseczki, bo można okręcić facjatę szalikiem lub założyć przyłbicę albo nawet kominiarkę. Studentka powinna być o tym pouczona, a gdyby nadal sprawiała problemy innym to studiowanie nie jest obowiązkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie głupie tłumaczenie jak na studentkę, nie chce się dostosować nie musi studiować, do roboty fizycznej na świeżym powietrzu ludzi potrzeba, nie będzie się wtedy dusic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...