Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówki 2017 w Lublinie i regionie. Galerie zdjęć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Piękna ta nasza młodzież. Mnie nie podobają się u chłopców te łatki z włosów na czubkach głów. Wygląda to tak jak by szczury mieli na głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie nie wiem kiedy zrozumieja ze te wygolone poł Łba wygląda c***owo jak beret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale towary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dziewczyny ubieracie sie ze az plakac sie chce Czy wy wiecie co to jest suknia balowa ZAL MI WAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Kraśniczynie również odbył się bal gimnazjalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż moda fryzura na samuraja dotarła i na prowincje. każdy naśladuje, gorzej gdy ktoś zostanie z taką pozasezonową fryzurą na lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wystawione giry to niby w jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bedac tak gruba mozna zalozyc krotka sukienke i z koronka bleeeeeeeeeeeeeeee ohyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki b\u do stroju, ale te dziewczyny w większości poubierały się jak młode kur...wy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suknie balowe to dla tych panienek to jakaś abstrakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Suknie balowe to dla tych panienek to jakaś abstrakcja.---- Oj tam,oj tam- dla mnie nie liczy się opakowanie, lecz to co jest w nim. Stroje pięknych dziewczyn krytykują inne zazdrośnice. Strój zmienić łatwo-urody nie da się zmienić. Pozdrawiam wszystkie piękne -mogą być byle jak ubrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noga w czerwonej sukience i kremowym buciku proszona jest o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy co niektóre z nich przed wyjściem na imprezę widziały swój makijaż w lustrze ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja "Dama Kier"zatrudni te panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiajcie się. Świętośc u większości zgineła przed balem gimnazjalnym :P Na studniówce to już wola na bolca w tył :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu widać z Gimnazjum nr 7 widać hasającego pulpetosa, dziewczyny nie macie luster???? Z VIII blondi stoi jak za karę... ktoś oglądał te zdjęcia przed publikacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie moge, BAL to czy weselna impreza? prawdopodobnie raz w zyciu wybierzecie sie na bal a poubierane jak na byle potancówke..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
na zdjęciu widać z Gimnazjum nr 7 widać hasającego  pulpetosa, dziewczyny nie macie luster???? Z VIII blondi stoi jak za karę... ktoś oglądał te zdjęcia przed publikacją?
to z zazdrości piszesz czy tylko dlatego, że jesteś zwykłym chamem? niech sobie dziewczyna wygląda jak chce, nie twoja sprawa. każdy ma prawo dobrze się bawić i czuć się szczęśliwym. jeśli jej to pasuje to tobie g.. do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pokazujcie zdjęć w taki sposób jak w czołówce. Pierwsze wrażenie, ze to panienki lekkich obyczajów. A przecież chyba nie o to chodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...