Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"leczenie zakończyło się ciążą" - in vitro nie jest leczeniem więc o jakim leczeniu tu mowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"leczenie zakończyło się ciążą" - in vitro nie jest leczeniem więc o jakim leczeniu tu mowa?
  stefan przygotuj lepiej jakiejś gorzały dobrej - ksiądz po kolędzie chodzi - pani bozia braku gościny nie wybacza - w radio toruńskim tak mówili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość w dom-Bóg w dom.Gorzały nie wolno,bo on i tak jak pijany bredzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces? osiem tysięcy par, a siedemset zaszczepionych. Raczej porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie że...? Madagaskarczyk jest strasznie dziki, nie wie co gaz a co prąd, Jak go nie zeżre krokodyl, to i tak umrze na trąd. Madagaskarka jest czarna i wcale się nie ubiera. Dzieci na Madagaskarze są na ogół podobne do Arkadego Fiedlera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  In vitro - życie kosztem śmierci       autor: Tadeusz Wasilewski       Jest niepodważalnym faktem naukowym, że życie ludzkie zaczyna się w momencie poczęcia. Trzeba pamiętać, że w metodzie in vitro, aby powołać do życia jedno dziecko, niszczy się statystycznie od pięciu do sześciu innych istnień ludzkich.   Ukończyłem studia w 1984 roku. Zanim zająłem się niepłodnością profesjonalnie, specjalizowałem się w położnictwie i ginekologii. Zrobiłem pierwszy i drugi stopień specjalizacji i w 1993 roku, po kilkuletniej pracy w szpitalu, przeszedłem do pracy w klinice leczenia niepłodności małżeńskiej. To była jedna z pierwszych prywatnych klinik w Polsce, gdzie leczenie niepłodności odbywało się wszystkimi dostępnymi metodami, jakie dzisiaj medycyna rozrodu oferuje małżeństwom, które nie mogą mieć dzieci.     ciąg dalszy na stronie       http://milujciesie.org.pl/nr/rodzina/in_vitro_zycie_kosztem.html  
a teraz drogi memento porównaj sobie ile ginie zarodków w metodzie in vitro,a ile zarodków ginie naturalnie(czyli co które zapłodnione jajeczko zagnieżdża się)...zdziwisz się bo wyjdzie że jesteś zwolennikiem cywilizacji śmierci...warto wiedzieć o czym się pisze...warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...