Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Super Zbieracz gra z Orkiestrą. Puszka WOŚP w Super Kebabie [WIDEO]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2018 r. o 18:17 Powrót do artykułu
a Owsiak i kumple ile biorą marży?Super zbieracz wyżebra tyle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja dnia. Rozumiemy że potrzebujecie klikania, ale to już przesada. Uściślijmy on lokalu nie otworzył bo ten lokal tam był. I nie za 4 tys złotych. Wolę zjeść pierogi u braci Mazur. Najpierw niech Grzesiek umyje okna bo można się przykleić i przestanie blokować ludzi na FB którzy piszą prawdę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytnie chce zrobić sobie rpzgłos. Pytanie czy to nie jest bardziej anty-reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno mięso tez zbiera. , jak kryształy, wiec smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawania pieniędzy jest rząd, ma na 500+ dla zdrowych młodych rodziców to tym bardziej zasranym jego obowiązkiem zgodnie z konstytucją jest opieka nad chorymi, a co do tego brudasa to napewno nie pójdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bede zbirac na Owsika, bo jestem wykrztałcony, z wielkiego miasta i jestem bardzo młody. To nic że Owsik nie pokazuje finansów i zatrudnił swoją całą rodzinę, to nic że jego ojciec był milicjantem. Światełko do nieba, vivat debile!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą w "Faktach" TVN (godz. 19.00) był spory materiał o nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na ziemi Puławskiej i niezrozumiałe jest dla mnie to co piszecie o tym człowieku złośliwi internauci ! To,że chłopak rozwija się i chce coś osiągnąć to coś złego? Lepiej ryć na wyspach na zmywaku czy w swojej ojczyźnie?!Wszyscy mogą próbować jaki problem...?!Tak więc krzykacze zawijać rękawy i do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żebrakowi nie daj e, szczególnie że żebrakowi pieniądze zbierają dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzbiera owsik przekręt jeden 100 mln i wielkie halo. Jak podliczyć koszty tego cyrku wyszłoby pewnie z 300mln. Połowa idzie na utrzymanie rodzinki owsiakowej i woodstock. Dla dzieci zostaje moze 50mln. Finanse tego kolesia to czarna magia nikt nie ma wglądu. Caritas i Szlachetna Paczka przynajmniej ma transparentne finanse i 95% idzie na potrzebujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
mieszkam na ziemi puławskiej i niezrozumiałe jest dla mnie to co piszecie o tym człowieku złośliwi internauci ! to,że chłopak rozwija się i chce coś osiągnąć to coś złego? lepiej ryć na wyspach na zmywaku czy w swojej ojczyźnie?!wszyscy mogą próbować jaki problem...?!tak więc krzykacze zawijać rękawy i do roboty!!!
ja ryję już 42 lata w swojej ojczyżnie i teraz ją przeklinam od wszystkim najgorszych, bo teraz ryję na te cholerne ***e, kurewskie czyjeś 500+ dawane leżącym i o***ającym się młodym zdrowym jak byk rodzicom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla gościa ! Ja jutro na WOŚP daję podwójnie i innych też zapraszam! Jurek robi najlepszą rzecz na świecie, jestem dumy, że jestem jego rodakiem i wszystkich którzy tak wspaniale włączają się w tą akcję. I jestem mu przede wszystkim wdzięczny za to, że tak pięknie potrafi jednoczyć Polaków we wspólnej , dobrej sprawie. Brawo Jurek i wielkie dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jest słupem a lokal prowadzi mafia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto taki celebryta.Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczytaj gdzie pracował w latach 90. Czyja przykrywka była ta firma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŚP super, ale ten świrek to nie jest najlepsza reklama dla Lublina..... myślę że kebab u śmieciarza to nie jest szczyt marzeń, nawet po wódzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wypisywać głupoty?!! 11lat zbierał kasę ze sprzedaży butelek!toż to czysty cyrk! inflacja by mu zjadła! tak że w pierwszym roku miał więcej(chodzi o siłę nabywczą) niż po 11 latach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem zbierają na kijowskiego i przyjaciół od czerwonego pająka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieracz i gastronomia to nie kojarzy się smacznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...