Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Drani trzeba postawić przed Trybunałem Stanu, a wykonawców bezprawia wywalić ze służby (bez prawa do emerytury "mundurowej") i skazać karnie za prześladowanie Polaków w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciezko wytrzymać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem co beda mówić.  Jak zabraknie miejsc w szpitalu zabraknie respiratorow.  Co wtedy? Wina pisorow itd ? Czy kogo? Zostań  w donu ma sens. Jeśli wszyscy do tego podejda jak trzeba. A jak co drugi to lekarz i adwokat i specjalista od prawa.  To nie ma sensu otowrzyc galerie lasy parki imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego usunięto mój komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kończy się tworzenie przez pis prawa bez konsultacji. Jestem pewny, że wszystkie te sprawy są do wygrania w sądzie. Pis ogranicza nasze wolności pomimo wyraźnych zapisów w Konstytucji o tym, że można je wyłącznie ograniczać w przypadku ogłoszenia jednego z trzech stanów nadzwyczajnych. Żaden z nich nie został wprowadzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Surowe mandaty są bezprawne jeżeli niema dekretu o stanie klęski żywiołowej to takie pomysły premier może w dupę wsadzić a tak na marginesie to szanowni policjanci mam jedno małe pytanko jeżeli mogę chodzić na spacery to dla czego nie mogę na tym spacerze biec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps A jeżeli będę uprawiał chód sportowy to też dostanę mandat ? Chociaż to nie bieg ale i nie normalny chód co Ty na to szanowna policjo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wróć komuno. Nie ma co dyskutować z władzą ludową . I tak nie ma od decyzji sądów odwołania. Niech nikt nie podpuszcza ludzi na pyskówki z policją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...