Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świeży chleb i bułki co rano pod drzwiami? Już można zamawiać w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2019 r. o 18:13 Powrót do artykułu
A ja Wam te chleb i bułki zjem a potem nasram na wycieraczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasrane to masz niestety we lbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie można składać zamówien. Po podaniu kodu pocztowego wyskakuje komunikat: jeszcze nie dostarczamy zamówień w ten rejon. Także czekam z niecierpliwością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kozim Grodzie sprawdził się system zamówień "Studium ZagosPOdarowania na telefon", to może z chlebem i bułkami też wyjdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W blokach będą kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostaję 500 plus i nie stać mnie na taki luksus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie rozwozi uber...to ja dziękuję nie skorzystam i polecam innym nie korzystać z ubera....w końcu mamy nogi...to lenistwo nas inaczej zabije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pączków nie ma ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie pieski będą miały gdzie siusiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł, ja zamówiłem na próbę, zobaczymy jutro rano. Ciekawe jak ze świeżością będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy z pieczywem można zamówić także blondynkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do sugestii odnośnie asortymentu dostarczanego do domu to ja bym proponował dostarczać również prezerwatywy. Miałem tak ostatnio że odwiedziła mnie znajoma i strasznie się jej chciało a ja nie miałem gumy. Nie chciałem ryzykować bo wiem że to strasznie puszczalska lafirynda a ja nie mam ochoty na kaktusy na cykusiu. Odeszła niepocieszona bo samą palcóweczke miała. I można by jeszcze przy okazji butelki odbierać. Super zbieracz dorobił się na tym nory z kebabem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jakiego stopnia chorym zj***m trzeba być, żeby pod artykułem o nowej inicjatywie usługodawców napisać coś takiego: "W Kozim Grodzie sprawdził się system zamówień "Studium ZagosPOdarowania na telefon", to może z chlebem i bułkami też wyjdzie?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta usługa zdaje się być jedynie dla elyty - kody do zamków , elektroniczne konto , które dla uziemionych kalectwem dziadków jest utopią . Oni też zapewne byliby taką ofertą zainteresowani - ale co tam ? Nie mają kodów do zamków i konta w smartfonie. Co im pozostaje ? laseczka w łapkę i po chlebek z wózeczkiem na kółkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzysz waćpan bzdury. Naucz babcię w smartfony, to też skorzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy z pieczywem można zamówić także blondynkę?
....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote]Co do sugestii odnośnie asortymentu dostarczanego do domu to ja bym proponował dostarczać również prezerwatywy. M ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł, przynajmniej coś się dzieje w lbn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze świeże mleko w szklanej butelce, albo/i jogurt! Mniamuś :) A jaka oszczędność czasu! Warto parę płn dopłacić! Piszę się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...