Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świnka Peppa w Lublinie. Każdy chciał z nią zdjęcie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2018 r. o 18:45 Powrót do artykułu
Dmuchany zamek hahaha troje dzieci i tłok. Stolik i 8 krzesełek. Jak to stwierdziło dziecko klapa. Brak stoiska gdzie można by było kupić maskotki i inne gadżety. Skręcane baloniki i wata cukrowa też mi atrakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak "klapa ". Impreza rozdmuchana A tak naprawdę nic ciekawego nie było.  Dzieci miały większą atrakcje na placach zabaw pomiędzy sklepami. Chwilami miałam wrażenie że to rodzice mieli większą ochotę na spotkanie Świnki niż dzieci.  Oczywiście wiadomym jest że ta impreza miała za zadanie ściągnąć klientów do galerii ale następnym razem niech organizatorzy wysilą się trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przzerost formy nad treścią. A sformułowanie "każdy chciał z nią sobie zdjęcie" jest mocno naciągnięte. średnio co 4-5  dziecko w kolejce odchodziło z płaczem na jej widok.. ba co ja móię nawet nie pochodziło  ( jak moja córka prawie 4 latka) maleńkie dzieci a tu przychodzi ogromna peppa..nie chciałabym wiedzieć jak wyglądałby tato świnka. Do wszystkiego niebotyczne kolejki. Starały się dziewczyy animatorki zwłszcza na scernie, ale cóż jak mawia mój mąż z gówna bata nie ukręci miało być fajnie a wyszło kiepsko "za czym kolejka ta stoi". A bo oczywiście po zdjęcie z Peppą były określone godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A świnki nie boją się zarazić wirusem ASF ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejuś, co by nie było była atrakcja, ale rodzice mówią klapa, dzieci klapa, jejuś teraz komuś dogodzić, hrabstwo wybredne się zrobiło zamiast się cieszyć, że ktoś się starał i docenić, żenada. Nie byłam, ale fajnie, że coś się działo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ludzie ogarnijcie się ! :) To, że dzieci płakały to chyba indywidualna reakcja dziecka na daną sytuację (równie dobrze mogą rozpłakać się na widok szczekającego psa, czy głośniejszej muzyki). Rodzie znają swoje dzieci i to oni decydują gdzie je zabierają i jakie atrakcje im zapewniają:) świnka za duża? To lepiej by było, jakby postawili maskotkę Peppy? Nieeeeee, wtedy posypałyby sie komentarze, że co to za event, że świnka jest rozmiarów zwykłej maskotki. :) Za mało atrakcji? hmmmmm były zabawy, konkursy, zdjecia, balony, zjezdzlanie...to co jeszcze powinna robić Peppa, żeby było wow i było odpowiednie do mały dzieci? Skakać na bungee, mówić po armeńsku, czy może tańczyć breakdance?) Chyba pownnismy uczyć dzieci cieszyć się z rzeczy przyjemnych, czasem i drobnych codziennych sytuacji, a nie uczyć marudzenia, szukania dziury w całym i wiecznego niezadowolenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiem, gdzie kupić te świnki maskotki  :  ***s://goo.gl/azbcpu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...