Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester: Koncert Budki Sulfera, zespołu Bracia i Teksasy (zdjęcia)

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 1 stycznia 2013 r. o 02:38 Powrót do artykułu
NIEZAPOMNIANA LUBELSKA NOC SYLWESTROWA NICZYM NA MANHATTANIE . DZIĘKUJEMY ZESPOŁOM A PRZEDE WSZYSTKIM "BUDCE SUFLERA" SERDECZNE BÓG ZAŁAĆ ! . DO ZOBACZENIA JESZCZE W TYM ROKU 31 GRUDNIA 2013 ROKU !. SEE YOU !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bracia to co ? Też dali niezły koncert wielkie dzięki chłopaki oby jak najwięcej koncertów w LBN Szęśliwego nowego roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
DZIĘKUJEMY ZESPOŁOM A PRZEDE WSZYSTKIM "BUDCE SUFLERA" SERDECZNE BÓG ZAŁAĆ ! .
... Boga w to nie mieszaj. BUDKA dostała z naszych podatków ponad 160 tys. PLN za ten koncert. Takiej kasy nikt w Polsce by im nie dał (żadna prywatna telewizja ani firma), tylko lubelski Żuk z miejskiego budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniackie kapele na wieśniackiej imprezie. Większych kmiotów w życiu nie widziałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do internauty "rovitee", który napisał te słowa - cytat: "Wieśniackie kapele na wieśniackiej imprezie. Większych kmiotów w życiu nie widziałem!" Bardzo proszę pochwal się skąd pochodzisz, żeby wszyscy mogli się dowiedzieć - może to Londyn, może Payż, może Moskwa, a może Małochwiej Mały (ten koło Krasnegostawu) - z całym szacunkiem dla Ludzi tam mieszkających. Więc jak masz pisać takie głupty to lepiej (jak mówił Pan Jan Pietrzak) to "domknij zgryz bo Ci rozum przecieka". Życzę Wszystkiego Najlpszego Wszystkim w Nowym 2013 Roku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara Budka ale jara:) Fantastyczny koncert. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ! Byłem wczoraj na miejskiej zabawie i też jestem zachwycony koncertem Budki. Mam odnośnie występu jedno pytanie: Czy jest zapis tego koncertu, i w jakiej formie ewentualnie udostępniony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B wybawiona i upita na wioskowych festynach śpi teraz w barłogach i wypełnia pomieszczenia alkoholowym wyziewem. Obudzicie się pewnie około 16 z bólem głowy i skonstatujecie, że jutro na 6 do roboty w fabryce.... oh wait jakiej fabryce w Polsce B?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B wybawiona i upita na wioskowych festynach śpi teraz w barłogach i wypełnia pomieszczenia alkoholowym wyziewem. Obudzicie się pewnie około 16 z bólem głowy i skonstatujecie, że jutro na 6 do roboty w fabryce.... oh wait jakiej fabryce w Polsce B? SO ENGLISH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha, a na TVP Info pokazali jak sie ludzie na prywatce bawią, żenada!! Biedna Lublin wieś wydała ponad 160tyś i nawet nie zwróciła uwagę lokalnej telewizji. Tak nam reklamują Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska C napisał:
Polska B wybawiona i upita na wioskowych festynach śpi teraz w barłogach i wypełnia pomieszczenia alkoholowym wyziewem. Obudzicie się pewnie około 16 z bólem głowy i skonstatujecie, że jutro na 6 do roboty w fabryce.... oh wait jakiej fabryce w Polsce B? SO ENGLISH
Boli dupka na bezrobociu co ? To, że zcepiasz się jedynie szczegółów potwierdza jedynie moją tezę Misiaczku :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, że mamy takie zespoły. "Bracia" to już niezły profesjonalny team. Jednak jak ich się widzi w Lublinie po kilku latach, widzi się też po nich upływ czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie podobało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...