Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z dwojga złego to już lepiej jak te zawalidrogi jeżdżą w środku nocy a nie w godzinach szczytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Z dwojga złego to już lepiej jak te zawalidrogi jeżdżą w środku nocy a nie w godzinach szczytu.
wyprowadzili rowerki na spacer?i nie domagają się od miasta innej pogody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Z dwojga złego to już lepiej jak te zawalidrogi jeżdżą w środku nocy a nie w godzinach szczytu.
wyprowadzili rowerki na spacer?i nie domagają się od miasta innej pogody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na świecie rowerzysta na drodze w mieście - to normalna sprawa. w Polsce przez część ludzi o niskiej kulturze , uważany jest za przeszkodę. ja sam jeżdżę i samochodem i rowerem , czego wszystkim serdecznie życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
na świecie rowerzysta na drodze w mieście - to normalna sprawa. w Polsce przez część ludzi o niskiej kulturze , uważany jest za przeszkodę. ja sam jeżdżę i samochodem i rowerem , czego wszystkim serdecznie życzę
Przyjechałeś rowerem na Plac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Przyjechałeś rowerem na Plac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie odpowiedzi się nie doczekamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Prawdopodobnie odpowiedzi się nie doczekamy.
nie przyjechałem, ale jaki to ma związek z wpisem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
nie przyjechałem, ale jaki to ma związek z wpisem ?
Taki sam jak ten na świecie rowerzysta na drodze w mieście - to normalna sprawa. w Polsce przez część ludzi o niskiej kulturze , uważany jest za przeszkodę. ja sam jeżdżę i samochodem i rowerem , czego wszystkim serdecznie życzę I co? W zimie wozisz dziecko rowerkiem do szkoły?, lub aby się pokazać w nowym kombinezonie ,prowadzisz rower przez cały deptak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialne komentarze. Tu macie pełny artykuł wraz ze zdjęciami: http://www.mmlublin.pl/19518/2011/1/1/sylwestrowa-masa-krytyczna-relacja-dziennikarza-obywatelskiego?category=photos Tylko nie złap jeden z drugim przeziębienia od oglądania fotek. Kurde, jak to robią w Północnej Europie, że cały rok jeżdżą i żyją???? A zimy mają tam gorsze niż u nas. Nadludzie, czy jak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tu galeria fotek z innego portalu: http://picasaweb.google.com/rowerowylublin.org.inne/MasaKrytyczna20101231FotMamut77# I jeszcze ta sama impreza w Chełmie: http://picasaweb.google.com/juszczakartur/SylwestrowaMasaKrytycznaFotMKieruzalski#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...