Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester w Czarciej Łapie. Restauracja karze gości i nagradza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2017 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Pracowałam kiedyś w tej norze, konsekwentnie odmawiali mi umowy i nie oczekiwali żadnych książeczek sanepidowskich. Pozatym, mimo iż płacili 5zł/h (!), to zdażyło się, że pan Lewak powiedział mi że nie da mi wypłaty gdyż nie ma pieniędzy (a wiedziałam że właśnie wrócił z wakacji na wyspach kanaryjskich).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam najlepiej jest porozmawiac z ludzmi z gastronomi oni wszystko wiedza, oczernienie restauracji słabe ! Niech Pan Lewak się przyzna kto pracował na kuchni i kto był chory. Z tego co wiem to był tej nocy jeden który z ki...la nie wychodzi śr...Ł i żyć...zł na zmianę a przy okazji wydawał dania, a sanepid co sprawdził czy kuchnia czysta, a dlaczego nie przebadały się osoby które tam tej nocy pracowały bez umowy. Moja noga w tej norze nie stanie. Dziękuję za te cenne komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wóda im zaszkodziła i było rigoletto Guzik prawda, wóda to im życie uratowała bo przynajmniej odkaziła żołądki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A była to kiedyś szanowana resteuracja z kabaretem, na wzór przedwojennych. Zresztą pierwsza taka po wojnie stworzona na nowo . Szkoda, że nie zachowujemy wspaniałej naszej Polskiej tradycji.
polsk tradycja, chyba żartujesz, teraz liczy sie tylko pieniądz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pracowałam kiedyś w tej norze, konsekwentnie odmawiali mi umowy i nie oczekiwali żadnych książeczek sanepidowskich. Pozatym, mimo iż płacili 5zł/h (!), to zdażyło się, że pan Lewak powiedział mi że nie da mi wypłaty gdyż nie ma pieniędzy (a wiedziałam że właśnie wrócił z wakacji na wyspach kanaryjskich).
bo u nas pracodawcy są po to aby niewolnicy (pracowicy) na nich pracowali, pieprzony kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na sylwestrze, razem z kolegą 2 dni mieliśmy srakę,myślę, że po tatarze! Po prostu kicha! Do zamknięcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo nazwisko tego gościa dużo mówi. On na 100% mówi prawdę..... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było przyjść na sylwka i zjeść tatara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta czarcia lapa to jakas pomylka wogole. rowniez wzeli mniena dzien probny zawalalam calutki dzien nic nie zaplacil podziekowali mi, a pozniej wieczoremdzwonia czy nie przyjde na kolejny dzien... gdy zapyalam czy zaplaca powiedzieli ze nie bo to dzien probny. i tak interes sie kreci nie placac pracownikom badz placa ale grosze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, koniec tego jeb... kabaretu. Nazywam sie Dominik Lewak i jestem kuzynem Filipa Lewaka jak rowniez Michal Lewaka i to co sie wyprawia w tej knajpie to skandal od wielu lat pracownicy byli oszukiwani,wyplaty nie na czas, sam stan sanitarny nie byl najgorszy, ale pozostawial wiele do zyczenia . Tlumaczenia sanepidu smiech na sali, restauracja zawsze wiedziala o przybyciu inspekcji 2 lub 3 dni przed. Znam sposoby dzialania Filipa Lewaka, to mala gnida ktora zawsze proboje szantazowac ludzi lub ich zastraszyc.  Prosze o kontakt Dziennik Wschodni, opowiem do czego dochodzilo w tej restauracji i w jaki sposob byli lub nawet pewnie sa traktowani pracownicy,moj email d.lewak@op.pl lub brytyjski numer 07752538381   P.S Filipku ja sie ciebie nie boje, wiesz o tym, wiec mozesz slac pozwy , ja mam dowody i swiadkow a ty nic !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno tam nie zawitam...Dobrze że takie informacje tu są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy prowadzą tą knajpę ? Ja głosuję na PiS, więc więcej tam nie pójdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieniasy z tych klientów, skoro się dali kupić za bon za 100 zł już dziwki sprzedają się za większe pieniądze i to w żywej gotówce śmiech żenady ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale działanie Firmy - płacenie za wycofanie opinii budzi moją odrazę i nie skłanie do skorzystania z jej usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pan" Lewak to zwykły złodziej i oszust. Wisi pieniądze wielu ludziom i udaje, że nic się nie dzieje. Zatrudnia osoby bez umowy i szuka byle pretekstu, żeby im nie zapłacić. Najgorsza menda - aż dziwne, że w tym kraju można tak długo oszukiwać Urząd Skarbowy, Inspekcję Pracy i SANEPID i nikt nic z tym nie robi... Jakby ktoś nie wiedział to Stół i Wół jest też pod rządami tego #@$@$#@$%#@$
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię Filip. A jakie jest nazwisko tego "Lewaka". Ps. Poglądy polityczne tego Pana mnie nie interesują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK OTO FAJNA KIEDYŚ KAWIARNIA SCHODZI NA PSY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na sylwestra przychodzi określona liczba osób. Kazda restauracja, lub dom weselny robi zakupy na dwa dni wcześnie przed dana impreza. Dlatego według mojej oceny smiem wątpić ze pracownicy Czarcia Łapa, t działali na niekorzyść swojej firmy. Był to najnormalniej  zbieg okoliczności, lub bardziej bym poszła w kierunku zatrucia alkoholowego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PO CO CHODZICIE DO TEGO SYFU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezależnie od tego kto jest w danym momencie właścicielem Czarciej Łapy, to i tak smród był, jest i będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...