Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w zadluzonym i wymierajacym lublinie orkiestra gra do konca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutasy smutają się w domu i hejtują w necie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super propozycja z koncertami, byłam na takim sylwestrze w roku ubiegłym było extra, polecam coś dla ducha i dla ciała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy znajdzie cos dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sPOdziewajmy się wyjątkowo ascetycznego sylwestra miejskiego, gdyż POnoć w kasie zaczyna brakować środków nawet na POmoc dla deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz jak Titanic, a bal trwa. O północy pochód deweloperów wraz z małżonkami przez Deptak: w pierwszej parze prezydent miasta z małżonką, w drugiej sekretarz miasta z małżonką, potem radni ze słynnej "ściany wstydu", potem deweloperzy, właściciele hoteli, zakładów przeniesionych do strefy gospodarczej na Felinie. na końcu światło w Ratuszu gasi komornik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko oferta, ale chyba zostanę przy moim planie, aby w tym roku wyskoczyć na jakąś imprezę sylwestrową. Myślałam o jakimś balu w Lublinie, albo okolicy, czyli Nałęczowie, czy Kazimierzu Dolnym. Zastanawiałam się nad jakimś balem z Sylwestrowo.pl. Ktoś korzystał z tego serwisu, co sądzicie? Zainteresowały mnie te oferty w naszej okolicy -  ***s://***sylwestrowo.pl/sylwester/lublin/  . Ktoś był we wcześniejszych latach i poleca? Z góry dziękuję za informację :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uśmiecha mi się marznąć na dworze choćby grała najlepsza kapela. Wolę wyjechać w góry do apartamentu w Halna Residence w Krynicy Zdrój i świętować w kameralnym gronie przy kominku. To już nie te lata, że człowiek ma siły hasać na koncercie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi ok. Wiadomo PISuarom wszystko przeszkadza. Ale ogólnie Lublin jest ok. Fajne miasto, dobrzy ludzie, wporzadku klimat. I widać że miasto ma dobrego gospodarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...