Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Syreny alarmowe w Lublinie: To tylko ćwiczenia

Utworzony przez Gość, 26 lipca 2012 r. o 12:27 Powrót do artykułu
I tak pewnie większość ludzi nie wiedziałaby co oznacza ta syrena... jaki alarm sygnalizuje :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychło w czas, nie mogli rano uprzedzić a nie po fakcie.. Ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czwarty czwartek w miesiącu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe syreny zawyły w całym mieście o 12 a dziennik łaskawie o 12.02 informuje, że to tylko ćwiczenia? refleks może i dobry ale napędziliście nam 2 minuty strachu! na smyczkoiwej na czechowie coś często ćwiczą sobie indywidualnie bo ta sama syrena wyła i wczoraj i kilka dni temu.... czemu to służy? wiecie że kilka osób śledzących sytuację choćby w syrii mogło się przestraszyć, choć nam się to w większości wydaje poprostu śmieszne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam na paderewskiego moje okna wychodza na petle autobusowa i jakbym nie przeczyta teraz ze wywly syren to bym nie mial pojecia hehehehh dobrze ze to tylko ciwieczenia ....super syreny dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez te ciągłe ćwiczenia,a raczej brak wcześniejszych informacji o nich, gdy przyjdzie prawdziwe zagrożenie, nikt nie podejmie żadnych działań i nikt nie zwróci na to uwagi, zakładając, że to kolejne próbne alarmy ;/...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Muszę pochwalić się moim efektem schudnięcia 8 kilo w 2 miesiące. Schudłam bardzo zdrowo, i co najważniejsze jak dla mnie bez efektu jojo. Stosowałam wcześniej chyba z milion diet, ale takiego efektu nie osiągnełam nigdy. Koleżanka poleciła mi trenera od treningów i odżywiania, z którym można się skontktować np za pomocą maila, co ja uczyniłam. Odpowiedź odnośnie diety i ćwiczeń dostałam błyskawicznie.Pan Mariusz Mróz http://mariuszmroz.eu/ dokładnie opisał mi jak pozbyć się zbędnego tłuszczu, bezpiecznie i zdrowo. Wszystkie informacje bardziej szczegółowo znajdują się na video-odżywianie, trening itp. Oprócz tego co zaskoczyło mnie bardzo, otrzymałam od Pana Mariusza 30 dniową gwarancje, kiedy kurs nie sprosta moim oczekiwaniom to następuje zwrot pieniędzy. Na dzień dzisiejszy to mój trzeci miesiąc wg. Transformatora sylwetki ...czuję się bardzo dobrze, nie chodzę głodna, zła i co najważiejsze chudne i po mału wymieniam garderobe na mniejszą. Jeżeli chcecie poczytać na ten temat lub zapisać się na zapisać się na kurs to podaję link to podaję link : http://transformatorsylwetki.pl/ .Trzymam za wszystkich odchudzających się kciuki i życzę wytrwałości Dajcie znać ile Wy schudliście wg. transformatowa sylwetki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...