Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

System płatnego parkowania na kolejnym parkingu w Lublinie. Nie wszyscy zapłacą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2019 r. o 15:09 Powrót do artykułu
Prawidłowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w ogóle wpuszczać tę plagę cywilizacyjną na terem miasteczka akademickiego? Przystanki autobusowe z każdej strony, wszędzie blisko. Te kilkadziesiąt miejsc parkingowych rozwiązuje problem kilkanastu tysięcy aut studentów + pracowników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tego nie rozumiem, tam powinien być zrobiony piekny deptak, a nie parkingowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną sprawą, jaką dobrze załatwił pan Żuk to płatne parkingi wokół Zalewu Zemborzyckiego, są najdroższe w całej Polsce! Brawo panie Żuk, sukces na całą Europe! Cena parkingu w Marinie wzrosła o 330% Poprzednio za cały dzień 3 złote, obecnie 10! Parking jest płatny przeszło 20 lat. Pieniądze pobierały różne firmy, pan Żuk rządzi już trzecią kodencję, a drogi na terenie Mariny są w fatalnym stanie! Na co przeznaczane są pieniądze pobierane za parkowanie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"płatne parkingi wokół Zalewu Zemborzyckiego, są najdroższe w całej Polsce!" - nadal za mało skoro samochodów pełno. Za drogie będą wtedy kiedy będą puste, bo ludzie przyjadą autobusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 złotych to powinno być za godzinę, a nie za cały dzień. Jak kogoś nie stać na samochód to niech przyjedzie taksówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Cena parkingu w Marinie wzrosła o 330%" - czy jest nakaz przyjazdu nad zalew samochodem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYJEŻDZAJĄC DO LUBLINA SAMOCHODEM MAM PŁACIĆ ZA PARKING TO DLACZEGO SAMOCHODY Z REJESTRACJĄ LU NIE PŁACĄ ZA PARKING W KRAŚNIKU ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYJEŻDZAJĄC DO LUBLINA SAMOCHODEM MAM PŁACIĆ ZA PARKING TO DLACZEGO SAMOCHODY Z REJESTRACJĄ LU NIE PŁACĄ ZA PARKING W KRAŚNIKU ?.
 A zapytaj się sołtysa swojego w Krasniku, skąd my mamy wiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYJEŻDZAJĄC DO LUBLINA SAMOCHODEM MAM PŁACIĆ ZA PARKING TO DLACZEGO SAMOCHODY Z REJESTRACJĄ LU NIE PŁACĄ ZA PARKING W KRAŚNIKU ?.
A zapytaj się sołtysa swojego w Krasniku, skąd my mamy wiedzieć?
 Bo Lublin to szlachta, a Krasnik to chamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wybrał p. Tracza? Sam się nie wybrał, ktoś na niego głosował; to do kogo pretensje? Jak se pościelisz tak się wyśpisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYJEŻDZAJĄC DO LUBLINA SAMOCHODEM MAM PŁACIĆ ZA PARKING TO DLACZEGO SAMOCHODY Z REJESTRACJĄ LU NIE PŁACĄ ZA PARKING W KRAŚNIKU ?.
A zapytaj się sołtysa swojego w Krasniku, skąd my mamy wiedzieć?
 W Kraśniku nie ma sołtysa tylko burkistrz - buraq
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYJEŻDZAJĄC DO LUBLINA SAMOCHODEM MAM PŁACIĆ ZA PARKING TO DLACZEGO SAMOCHODY Z REJESTRACJĄ LU NIE PŁACĄ ZA PARKING W KRAŚNIKU ?.
A zapytaj się sołtysa swojego w Krasniku, skąd my mamy wiedzieć?
W Kraśniku nie ma sołtysa tylko burmistrz - buraq
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...