Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale jak się mówi starszym ludziom żeby nie karmili ptaków to nie rozumieją. Przecież wszystkim tym co zostaje szczury doskonale się zaopiekują. Problem będzie nie tylko na Starówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejsce ludzi w wyludniającym się lubliniue zajmują szczury..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fe. I dlatego omijam brzydki Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Starym Miescie i tak panuje syf to i szczurom sie tam dobrze wiedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efekt idiotycznej kastracyjnej walki z wolno żyjącymi kotami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczura dobra, szczura smaczna. Ja to wam mówię jako Lee Ping-pong chiński kucharz. Moi klienci jedzą i chwalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król Dewelo-POpiel schowa się w zamkowej wieży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fe. I dlatego omijam brzydki Lublin.
 A fe.. szczury omijają ciebie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efekt idiotycznej kastracyjnej walki z wolno żyjącymi kotami
 Koty po kastracji również polują na zwierzęta. To dla nich zabawa, a nie pożywienie. Przede wszystkim to trzeba zaorać najpierw Lublin, a potem Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie latające szczury, kotki, biegające szczury dokarmiane codziennie . W lecie i zimie. Tak sobie ludzie swój los wykuwają. Zwracanie im uwagi nic nie daje. A nawet małe dzieci już wkręcają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czubach na Skarpie w biały dzień też można spotkać szczurye
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam w Lublinie, ale będąc służbowo jakiś czas temu zauważyłem pewien fakt. Miałem kilka papierków po cukierkach, i poszedłem je wyrzucić do takiego murowanego śmietnika z pojemnikami w środku. Ilość chleba jaka była pod tymi pojemnikami mnie przerazila. Nie dziwcie się że przy takim "dokarmianiu" będziecie mieli szczury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Detroit wschodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest efekt segregacji śmieci, że niektóre kontenery stoją tygodniami, a dawniej były odbierane dwa razy w tygodniu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt zwalczania POŻYTECZNYCH KOTÓW, kot to inteligentny drapieżnik, ma wszystko na oku, już na sam jego widok wszystko co złe ucieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest efekt dokarmiania ptactwa! Ludzie, którzy wyrzucają przez okna (dzieje się to w moim bloku przy Nałkowskich) jedzenie z obiadu i chleb powinni dostawać kary i podwyżkę czynszu za takie zachowanie. Przepisy są wszędzie dostępne, a kartki na tablicach ogłoszeń jednak są zrywane momentalnie po zawieszeniu ich przez pracowników administracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na parterze. Gryzoń próbował przegrysc rurę kanalizacyjną i wejsc kibelkiem. Na szczęście mu się nie udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest efekt dokarmiania gołębi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to ekoterroryści? Wszak szczur to zwierzątko futerkowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas na krakowskim przedmiesciu są także szczury i karaluchy duże obrzydliwe i nic z tym nie robia.. Bo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...