Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słyszałem, że podobno, gdy zbliży się głowę do krawędzi komory widać nazwę jego producenta... To żadna tajemnica, że duże zakłady miały rozkaz przestawiać się na zbrojeniówkę, ale żeby i... Siemens?!. Ktoś coś wie? Niech pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------------------OCZYWIŚCIE, ŻE WIEMY CZYJ TO BYŁ OBÓZ------------------------------------- Już nie mówiąc o Żydach ale jak widać i obecna Redakcja "Dziennik Wschodni" wtóruje głoszenia NIEPRA WDY o Obozie Koncentracyjnym Majdanek . Żydzi wzięli bardzo duże ODSZKODOWANIE OD NIEMCÓW ZA HOLOKAUST i spełniają postawiony przez Niemców warunek, iż używać będą określeń NAZISTOWS KI OBÓZ KONCENTRACYJNY A NIE NIEMIECKI i NIE BĘDĄ OPONOWAĆ PRZY OKREŚLANIU..."PO LSKI OBÓZ KONCENTRACYJNY (sic?). Żydzi spełniają warunki postawione przez Niemców i jeszcze sa mi rozpowszechniają NIEPRAWDE o "polskich obozach koncentracyjnych" (sic?). Sam brałem udział w DE MONSTRACJACH przeciwko żydowskim określaniu "polskie obozy koncentracyjne" w Nowym Jorku. Ale że w lubelskiej gazecie będzie rozpowszechniana NIEPRAWDA o "obozie nazistowskim" w Lublinie to... jest WIELKI WSTYD DLA LUBLINA !!!. Niemcy na II Wojne Światową czerpali finanse z budżetu Niemiec więc nie jest godne ABY POMNIEJSZAĆ ICH WSPÓŁUDZIAŁ W II WOJNIE ŚWIATOWEJ !. TO NIE NAZIŚ CI NAPADLI NA ŚWIAT TYLKO DOBOROWA ARMIA NIEMIECKA OKUPOWAŁA ŚWIAT I TO NIEM CY NIE NAZIŚCI MORDOWALI MILIONY LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE !. Czyżby lubelska Redakcja nie dysponowała materiałami historycznymi ówczesnego okresu ? . WSTYD !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucjan napisał:
Słyszałem, że podobno, gdy zbliży się głowę do krawędzi komory widać nazwę jego producenta... To żadna tajemnica, że duże zakłady miały rozkaz przestawiać się na zbrojeniówkę, ale żeby i... Siemens?!. Ktoś coś wie? Niech pisze.
Alez to zadna nowość. Cały niemiecki przemysł był zaangazowany w wojnie. Bayer, BMW, Agfa, to i Siemens nie był wyjątkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...