Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła Podstawowa nr 5 szuka nowych uczniów [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2018 r. o 19:48 Powrót do artykułu
jakaś parada cyrkowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roześmiani nauczyciele raz w roku na dni otwarte, bo chodzi im o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako gimnazjum była to słaba szkoła - co tu mówić, kiedyś jako podstawówka przed 1999 rokiem też niespecjalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają trudną sytuację, dookoła kilka szkół i wszystkie od nich lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytyka, krytyka i krytyka!!! Ja osobiście jako rodzic jestem bardzo zadowolona z tej szkoły i moje dziecko również. Zdecydowanie nie jest to najgorsza szkoła w okolicy, bo przerabiałam inną szkołę na Czechowie i mam porównanie. Atmosfera w tej szkle jest bardzo dobra i nauczyciele bardzo mili, wyrozumiali. Wiadomo nie każdemu się dogodzi. Ja osobiście polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę super szkoła, która daje duże możliwości. Jestem rodzicem, moje dzieci chodziły tam do gimnazjum, teraz córka chodzi do podstawówki. Super atmosfera 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była kiedyś słaba podstawówka, później słabe gimnazjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no najlepsza to SP 34 . . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...