Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szóstka z WF za pielgrzymkę, problemy z "wypisaniem" się. Jak wyglądają lekcje religii?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2018 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da jest czytać tej propagandówki PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiele", "liczne" to znaczy ile? Podaje Pani liczbę rzekomo ankietowanych to proszę podać również rzeczywistą liczbowo lub procentowo wyrażoną wielkość. Rzetelność godna pożałowania. Niestety świadczy to o Pani warsztacie dziennikarskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow! cóż za geniusz dziennikarski! a poziom kodziarski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po niektórych wpisach widać jak to prawda w oczy kole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tej przymusowej katechezie w szkołach można być spokojnym o przyszłość ateizmu w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
religia w szkole to niewypał. ksiądz ma przywileje np na rady często gęsto nie przychodzi. plan ma świetny. zawsze dwie godziny w tygodniu. a innych przedmiotów jak na lekarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikareczko, podaj dane i konkretne liczby - sami zinterpretujemy czy to "wiele i "więcej"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcą do kościoła? Dawać ich do meczetów! - szybciutko się nawrócą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dziadkiem i za mojej młodości czlowiek sie cieszyl ze moze isc do kosciola 28 km pieszo, pewnej niedzieli tak idąc poznalem babke moich wnukow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trwoga, to do Boga. Jeszcze zabraknie go w życiu większości ujadaczy spod artykułu. Tym z fundacji też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota w sutannach i ich wystraszeni wyznawcy tez straszą swoją głupota .jak jestem chory to ide do lekarza a klecha nic nie zdziała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak trwoga, to do Boga. Jeszcze zabraknie go w życiu większości ujadaczy spod artykułu. Tym z fundacji też.
Popieram, a poza tym jeszcze nie spotkałem się z problemem rezygnacji w szkole z religii. Na początku każdego roku szkolnego jest zebranie z rodzicami i podpisuje się deklarację czy dziecko będzie uczęszczac na religię czy nie. Więc jak rodzic nie chodzi na zebrania to późnie drze japę, że zmuszją jego biedne dziecko do chodzenia na religię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska nie jest krajem wyznaniowym więc w myśl Konstytucji każdy ma prawo do swego wyznania i uszanowania drugiego człowieka Nie można narzucać każdy sam podejmuje decyzje Nie rozumiem dlaczego tyle nienawiści ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wypociny niektórych utwierdzam się w przekonaniu że religia to opium dla umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Religi to przedmiot dla ciemnoty i ludzi o niskiej wartości lepszym rozwiązanie w miejsce religii wprowadzić np. programowanie a jeszcze w pokoju naucz większość nauczyciele zamienia się w czopka takiego  z gliceryny jak ujrzy klechę co to straszy i ciemnotę wciska na lekcji regulancji -  dość tego w zamian nic .
 Przestań bełkotać, brać też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dzieci, biedni ich rodzice- religia im szkodzi. Moim zdaniem sama religia nie szkodzi nikomu, ale już walka z religią szkodzi walczącemu. Mnie wydaje się (może tylko), że reklamy wciskające się wszędzie są bardzo groźne. Może by tak założyć fundację "precz z dyktaturą reklam"??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety smutna prawda. Sam to przechodzę w szkole podstawowej od kilku lat. Niestety polskie szkoły zawłaszczone są przez Kościół. Państwo wyznaniowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zje*any kraj, zje*ani ludzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie kiedyś ksiądz złapał na piciu wódki z kolegami na wycieczce szkolnej. Z uwagi na to, że mnie zastraszył, ze powie rodzicom to się przestraszyłem i poszedłem na pielgrzymkę bo taki był warunek. Do dziś mu za to dziękuję bo co się opiłem i oruch..em to poezja. Już wtedy byłem niewierzący a czarny chciał mnie nawrócić .... ale to ja "nawróciłem lub też przewróciłem" całą pielgrzymkę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...