Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szóstka z WF za pielgrzymkę, problemy z "wypisaniem" się. Jak wyglądają lekcje religii?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2018 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Czy CZARNYM WSZYSTKO WLNO? Mają religie nie che se rządza dopóki jeszcze jest w szkole, bo i tak ją wypier...niczą. Trudno, aby nauczyciel np., WF-u oceniał zaangażowanie w pochody. Do tego jeszcze 6 ze sztuki za śpiew koled i odstawianie szopki, 6 z j. polskiego, że umie się przeżegnać, 6 z matematyki, ze wie jak krzyż wygląda - podobny do plusa nawet i ... sami IDYJOCI ja ksieżulki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarna paranoja, a z Iranu się durnie śmieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierzący Mam 70 lat chodzę do kościoła. Ksiądz chodzący po kolędzie przeegzaminował mnie na którą godzinę chodzę do kościoła. Ksiądz młody. Dzieci mam starsze od niego.Wiem ,że został napuszczony przez tercyjankę,.ale zdenerwowałem się ,ze taki młody si.... zwraca mi uwagę nie znając mnie (parafia jest duża ) ma prawo nie znać. Zachodnia część lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kolana i zlizywać śmietanę z kolan dobrodzieja a później zrzutka na imperium rydzyka,bo już mu samochodów bezdomni nie dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Lewactwo preferuje islam i jego "ubogacanie kulturowe"?
 ale idz byc glupi gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...