Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital przy al. Kraśnickiej: 73 osoby do zwolnienia

Utworzony przez antyfelczer, 10 września 2012 r. o 19:43 Powrót do artykułu
Oczywiście pracę stracą ci co najwięcej pracują tj, salowe, pielegniarki. Kasiarzy felczerów nikt nie ruszy bo w Katolandzie to święte krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 osoby stracą pracę w szpitalu przy al. Kraśnickiej, a 82 pracowników szpitala kolejowego przejdzie do zewnętrznej firmy. A co z kapelanami?Czy oni poprowadzą własną działalność gospodarczą?Oni zarabiają tyle co dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio miałam nieprzyjemność leżenia na oddziale Patologii Ciąży w szpitalu na Kraśnickiej. Brud, smród i ubóstwo jednym słowem. Dopiero po wizycie Sanepidu zaczęło się generalne sprzątanie. KOSZMAR! Łazienki sprzątane raz na dwa dni, podłoga na salach myta jeszcze rzadziej - i to mają być warunki do ochrony czy utraty zdrowia? Leżysz na jedno w szpitalu, a możesz do domu wrócić z innym syfem. Ale co się dziwić, skoro jedna salowa jest na 3 piętra, to siłą rzeczy nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć. A jak jeszcze jest to salowa, która woli pić kawkę niż zabrać się do pracy - to tym bardziej nie ma się co dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpital kolejowy to największy wyzyskiwacz i obóz pracy w Lublinie, wiem bo pracowałem tam kilka lat. Poniżanie, traktowanie niższego personelu jak zło konieczne to norma. Tyle że bez nich szanowna pani dyrektor siedziałaby ze swą świtą w obesranych gabinetach, państwo doktorstwo również. Ale nikt się za tymi ludźmi nie wstawi, pracują zarabiając po 35 latach pracy 1200zł. A prawda jest taka że wykształciuchom słoma z butów wystaje i po pracy sami siedzą na wsi w drewnianym sraczu i miętoszą kapucyna. Daj Boże żeby dyrekcję tego Auschwitzu szlag jasny trafił. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieruchomy poruszyciel napisał:
szpital kolejowy to największy wyzyskiwacz i obóz pracy w Lublinie, wiem bo pracowałem tam kilka lat. Poniżanie, traktowanie niższego personelu jak zło konieczne to norma. Tyle że bez nich szanowna pani dyrektor siedziałaby ze swą świtą w obesranych gabinetach, państwo doktorstwo również. Ale nikt się za tymi ludźmi nie wstawi, pracują zarabiając po 35 latach pracy 1200zł. A prawda jest taka że wykształciuchom słoma z butów wystaje i po pracy sami siedzą na wsi w drewnianym sraczu i miętoszą kapucyna. Daj Boże żeby dyrekcję tego Auschwitzu szlag jasny trafił. Amen.
Nie wiem czy to będzie pocieszenie ale w Biłgoraju bylo znacznie gorzej.Teraz szpital dzierzawi firma Arion.Nastąpiło dalsze radykalne pogorszenie warunków pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 to całe nic. ten cholerny szpital powinni zamknąć, bo zabija ludzi zamiast ich leczyć. banda leniwych pseudolekarzy, którym dupy się nie chce nawet ruszyć żeby cokolwiek stwierdzić, bo albo im się nie chce, albo z góry zakładają, że przypadek jest beznadziejny i nie da się mu pomóc. dziwne, że osoba która u nich wylądowała i została "przekreślona" przez "lekarzy" trafia do innego szpitala i nagle znajduje się dla niej pomoc. już nie wspomnę o mojej świętej pamięci babci, która podczas transfuzji krwi, dostała nie swoją grupę i zmarła. spalić w pi z du te szaroniebieski, oszklony burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zacząć od chirurgów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie gorzej niż było bo wejdą firmy sprzątające takie jak IMPEL albo NAPRZÓD które są zalegalizowaną formą niewolnictwa!!! Wiem co mówię bo widzę to na codzień w swoim szpitalu. UMOWY-ZLECENIA bez składek zus a wypłata 800zł na raty!Oszczędzanie na wszystkim czyli mopach, płynach do mycia itp. poprostu wielkie bagno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
choroba korzonki zwyrodnieniowe kregoslupa choroby krwi sprawy hematologiczne to jest aspekt prostej geometrycznej w muzgu punktu p nastepuje wymiana linii i prosta eskalacyjna w czesci zlozonej w muzgu wymienia sie na prosta ze zlozonej na konstruktywna czyli dobra wiec leki takie jak na hemofilie czy horobe willebranda zamiast preparatow mozna zastapic zwyklymi tabletkami w przyszlosci z uwagi na to ze punkt p czyli prosta zlamana w muzgu wymienia bodzce zlozone jezeli jest choroba na proste czyli ogolnie wymienne zdrowe.... takie jest moje zdanie Pan Wolnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tematu choroba..... czyli zamiast blokowac genetycznie i leczyc preparatami materialem genetycznym nalezy zablokowac chorobe i wyleczyc na podobienstwo zamiast wprowadzania lub infuzji wystarczy blokujac i prostujac rozne punkty w muzgu obejsc genetyczna wade czystym nie materialem genetycznym a zroznicowanymi dajmy nato jakiegos rodzaju tabletkami czy inhalatorkiem blokujacym na stale horobe lub leczacym na stale .........l czyli wy7prowadzajac jakies zupelne nie genetyczne wzory mozemy dojsc do wniosku ze rozne schorzenia hematologiczne moga byc blokowane i leczone w normalny sposob bez uzycia materialu genetycznego dajmy na to wzor x=x-x=abt=zzg=nz=dln=pppnhg=x-x=x+pklhg=czysty lek niegenetyczny na horoby genetyczne to tak jakos. dobro adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...