Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital przy Jaczewskiego Perłą Medycyny 2010

Utworzony przez on, 25 października 2010 r. o 14:17 Powrót do artykułu
bramka VoIP i stary telefon, mozna dzwonic tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście po za łapówkami dla lekarzy, żeby dłużej chorego przetrzymali w szpitalu. Oczywiście nazwiska nie napisze bo jak by się dowiedział to by mi wstrzyknoł jakiś syf w karetce czy w sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, temu szpitalowi się to należy. Leżałem w szpitalu na staszica i własnie na Jaczewskiego- na staszica nikt Ci nawet wody nie poda,jest brudno a personel Sor-u to ludzie, których dawno powinni pozwalniać za to jak pracują, trafiłem tam przy pustej izbie przyjęć i wszyscy mieli pretensje,że się tam zjawiłem jak tylko przekroczyłem próg izby, byłem z urazem ortopedycznym i od razu chciano mnie odesłać własnie na jaczewskiego zanim jeszcze obejrzał mnie lekarz. Na jaczewskiego, owszem czekałem dłużej na sor-ze ale przynajmniej lekarze ze mna rozmawiali, po kilku minutach już byłem po zdjęciach rtg a potem czekałem już tylko na wyniki badań i zabieg. Personelowi ze staszica ktoś powinien uświadomić,że jak nie chce im sie pracować to niech nie pracują!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, też bylem na Sor na Jaczewskiego i też czekałem ale dlatego bo ludzi było mnóstwo a personel uwijał się jak mogł, kiedy tam byłem pogotowie ratunkow co kilka minut przywoziło następnego pacjenta a mimo to i tak byłez zadowolony z pomocy jakiej mi tam udzielono, tym czasem jakis czas temu byłem na Staszica też na izbie przyjęć i chociaż ludzi było 5 razy mniej niż na Jaczewskiego siedziałem tam dwa razy dłużej i czułem się jak intruz-zgadzam się z poprzednikiem-szpital na Staszica na dzień dobry zniechęca przez personel, dla którego chyba każdy pacjent to ktoś kto zaburza im święty spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital jak szpital , poziom usług zapewne przewyżssza pozostałe szpitale , ale na na tle żenady nawet słabeusz wygląda wspaniale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W styczniu miałam operacje na PSK 4 na Ginekologii Operacyjnej....Prof.Berger i reszta lekarzy oraz przemiłe panie pielegniarki to świetni fachowcy...bardzo dobra i fachowa opieka medyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 lat pamiętam doktora P. (GinOp) czy nadal tyle bierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...