Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nieprawdopodobne niech ktoś powie czy te łóżka są owsiaka czy służby zdrowia (ludzi którzy zrobili zrzutkę). Jak ten człowiek może decydować NIE SWOIM MAJĄTKIEM. Przecież to jest wszystkich ludzi dobrej woli i wypożyczenie tych łóżek może uratować zdrowie lub życie ludzi i wrócić z powrotem do szpitala. Czy jak płacę ZUS to decyduję gdzie ma iść sprzęt za MOJE pieniądze. SYTUACJA NIENORMALNA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby człowiek wiedział że się przewróci to by sobie poduszkę podłożył. Co to za wytłumaczenie o rozsądnym planowaniu zakupów. To on te łóżka za swoje kupił że nimi rozporządza? A może większość pieniędzy na jego akcje dali ci co teraz są chorzy na covid? Sprawdził to? A w ogóle co to ma za znaczenie w sytuacjach kryzysowych każdą możliwość uratowania ludzkiego życia trzeba wykorzystać bo drugiej szansy może już nie być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz przyszło otrzeźwienie, teraz lament, głosy pod niebiosy jeden z drugim podnosi? Jak ogień pod tyłkiem?A tak z ciekawości zapytam: a gdzie byliście, jak ze wszystkich armat największego kalibru walono w WOŚP i Owsiaka? "Nie dawać złodziejowi" A ten rząd był liderem tego ostrzału....A Wy - daliście choć grosz, że teraz śmiecie pytać, czyj to jest sprzęt, chcecie kogoś rozliczać z tego, co nie wasze?Cel zbiórki i przeznaczenie sprzętu były jasne od początku... A teraz co - zabrać dzieciom???? A co zrobił rząd od wiosny? Palcem Lichockiej TVPis i Rydzyka sponsorował? Ilu było nawet tutaj mundrali, którzy najgłośniej darli japy, rozliczali każdy grosz?A teraz do " złodzieja" wyciągają rękę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze poproszę parę zdań, jak to PiS dzieli Polaków na młodych i starych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieprawdopodobne niech ktoś powie czy te łóżka są owsiaka czy służby zdrowia (ludzi którzy zrobili zrzutkę). Jak ten człowiek może decydować NIE SWOIM MAJĄTKIEM. Przecież to jest wszystkich ludzi dobrej woli i wypożyczenie tych łóżek może uratować  zdrowie lub życie ludzi i wrócić z powrotem do szpitala. Czy jak płacę ZUS to decyduję gdzie ma iść sprzęt za MOJE pieniądze. SYTUACJA NIENORMALNA !!!
Mylisz się. To jest sprzęt Fundacji WOŚP przekazany w użytkowanie konkretnym placowkom medycznym. Poza tym to były zakupy celowe i w momencie przekazania na inne cele kogo pociągnięto by do odpowiedzialności za niegospodarność? PiS skorzystałby z pierwszej okazji, zeby uwalić WOŚP i Owsiaka. Tak więc Jerzy Owsiak ma prawo podjąć taką decyzję, a proPiSowskie trolle mogą sobie wyć pod niebiosa. Zwróćcie się do Rydzyka - może kupi chociaż z pięć łóżek z przeznaczenim dla pacjentów covidowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby człowiek wiedział że się przewróci to by sobie poduszkę podłożył. Co to za wytłumaczenie o rozsądnym planowaniu zakupów. To on te łóżka za swoje kupił że nimi rozporządza? A może większość pieniędzy na jego akcje dali ci co teraz są chorzy na covid? Sprawdził to? A w ogóle co to ma za znaczenie w sytuacjach kryzysowych każdą możliwość uratowania ludzkiego życia trzeba wykorzystać bo drugiej szansy może już nie być.
Wybacz, ale rząd miał bite pół roku, żeby przygotować kraj na jesienną falę pandemii. Olali temat, a teraz szukają pomocy nawet u znienawidzonego przez siebie Owsiaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto tu przypomnieć kiedy i przy jakiej okazji powstała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Bardzo proszę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przypomnieć, kto stał na czele frontu antyOwsiak - zakazywał, karał i zwalniał dyscyplinarnie za współpracę i poparcie WOŚP: komendantów Policji, Straży Pożarnej, dyrektorów szkół, dowódców wojska....A co z Caritas? Cicho jak makiem zasiał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przypomnieć, kto stał na czele frontu antyOwsiak - zakazywał, karał i zwalniał dyscyplinarnie za współpracę i poparcie WOŚP: komendantów Policji, Straży Pożarnej, dyrektorów szkół, dowódców wojska....A co z Caritas? Cicho jak makiem zasiał....
O właśnie, gdzie Caritas w dobie pandemii??? Czemu nagle wszyscy wyciągają łapy po sprzęt WOŚP, a zapominają o sukienkowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto tu przypomnieć kiedy i przy jakiej okazji powstała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Bardzo proszę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Owsiak ja nie popieram żadnej partii i też daje na WOŚP ale takim poczynaniem po prostu stracił pan darczynice ponieważ za każdą zbiórką żucam do tej puszki A w tych czasach przez Pana przekonania polityczne mają cierpieć ludzie którzy tych łóżek potrzebują. Więc moje zdanie jest takie nie dawaj jak Ci szkoda ale teraz już nie dostaniesz ode mnie i od mojej rodziny straciłem szacunek do Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tych czasach przez Pana przekonania polityczne mają cierpieć ludzie którzy tych łóżek potrzebują. Więc moje zdanie jest takie nie dawaj jak Ci szkoda ale teraz już nie dostaniesz ode mnie i od mojej rodziny straciłem szacunek do Ciebie.
Trochę jakby bredzisz jak potłuczony. Nikt inny, tylko (nie)miłościwie nam (nie) rządząca dojna zmiana upolityczniła Owsiaka i jego piękny ruch społeczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez łaski Panie Owsiak! Lubelski handlarz bronią na pewno przyjdzie z pomocą i zapewni odpowiednią ilość lóżek. MZ w podobnie sprytny sposób rozwiązało problem z respiratorami. Obecnie magazyny pękają w szwach od tych ratujących życie urządzeń! Nie wspomnę o chociażby sprzedawcy oscypków oraz innych fachowcach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz to może Ty bo akurat znam sytuację tego szpitala te łyżka stoją i się kurzą A pan łaskawca Owsiak który zbiera pieniądze i dysponuje pieniędzmi darczyńców zakazuje z korzystania z łyżek które są po prostu nie używane. Moze by tak strzelił  referendum czy darczynicy może by inaczej by zadecydowali nad sprzętem zakupionym przez nich nie Pana Owsiaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz to może Ty bo akurat znam sytuację tego szpitala te łyżka stoją i się kurzą A pan łaskawca Owsiak który zbiera pieniądze i dysponuje pieniędzmi darczyńców zakazuje z korzystania z łyżek które są po prostu nie używane. Moze by tak strzelił  referendum czy darczynicy może by inaczej by zadecydowali nad sprzętem zakupionym przez nich nie Pana Owsiaka.
To teraz się skup, przeczytaj jeszcze raz artykuł i zrozum, że chodzi o ŁÓŻKA, a nie ŁYŻKI :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat znam sytuację tego szpitala te łyżka stoją i się kurzą A pan łaskawca Owsiak który zbiera pieniądze i dysponuje pieniędzmi darczyńców zakazuje z korzystania z łyżek które są po prostu nie używane. Moze by tak strzelił referendum czy darczynicy może by inaczej by zadecydowali nad sprzętem zakupionym przez nich nie Pana Owsiaka.
Jeżeli tak znasz, jak zasady gramatyki i ortografii - to gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak to ?! Przecież EUTANAZJA jest SP0ko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE JEST SPRZĘT JURKA - primo, to sprzęt ludzi !!!!!!, którzy oddawali pieniądze dzieciom stojącym po kościołami ze skarbonkami - secundo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE JEST SPRZĘT JURKA - primo,  to sprzęt ludzi !!!!!!, którzy oddawali pieniądze dzieciom stojącym po kościołami ze skarbonkami - secundo
Masz rację w jednym - to nie jest sprzęt Jurka. Nie masz racji w czym innym - to nie jest sprzęt ludzi, którzy dawali datki. To sprzęt Fundacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY (LGBT?) a może wyślesz te bzdurne wypociny Kurskiemu, który odprawiał czary mary, aby w ***zji sprzęt zakupiony przez WOŚP - pokazywać bez logotypu WOŚP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...