Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
polactwo nie najedzone wiecznie, szpital to nie restauracja, po operacjach czy porodach chyba lepiej nie pchać do oporu ale Polacy tak mają, dużo i tanio najlepiej w Biedronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, gdyby na zdjęciu była mucha w ziemniakach, szczur albo inne zwierzę (już nieżyjące), pewnie też byłabym oburzona, ale szpital to nie hotel, jego główną misją jest leczyć. Swoją drogą znaczna część społeczeństwa ma nadwagę, więc zmniejszenie liczny przyjmowanych kalorii podczas pobytu w szpitalu na pewno nikomu nie wyjdzie na gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda co piszesz. Byłam niedawno pacjentką położnictwa w szpitalu J Bożego. Nie narzekam na jedzenie. Może nie wszysto smaczne jak w domu, ale nie jest najgorzej. O śmiech przyprawiali mnie mężowie, mamusie i tesciowe dostarczające położnicom całe reklamówki jedzenia. Od tych ilości to już można się pochorować. Ja dokupowałam sobie tylko jogurt i wafelki ryżowe i tylko moje dziecko spało spokojnie i nie płakało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możę zrównać wyżywienie szpitalne z wyzywieniem więziennym i chorzy przestana narzekać, ktoś na głowę upadł z tym niańczeniem przestępców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt że szpital ma leczyć ale podane potrawy odpowiednio też lepiej smakują np w Dziecięcym szpitalu na Chodżki jak podawane są posiłki woła o pomstę do nieba cuchnące plastykowe talerze i kubki oraz herbata i zupa w plastykowych wiadrach chyba po farbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej dac kobiecie na porodowce karmiacej (aktualnie to sie daje w szpitalach): serek topiony, mielonka 20% MON, biale gumowate pieczywo z terminem waznosci 12 miesiecy do przodu, kostke margaryny z tluszczu rafinowanego palmowego i pare innych - to jest standard w lubelskich szpitalach. Oczywiscie dziecko bedzie super zdrowe i nie bedzie mialo zadnych alergii, azs, autyzmu, innych chorob. Byle dyrektor szpitala mial dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ostatnio leżałem w szpitalu na al. Kraśnickiej i jedzenie było super!!! Nawet byłem lekko zdziwiony bo oczekiwałem czegoś z wcześniejszych fotografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiająca i wzruszająca aktywność RPO Bodnara...A gdzie był za poprzedniej władzy, która go mianowała? Cicho siedział jak mysz pod miotłą i żadnego z niego pożytku. Mamy Konstytucję, więc taki wynalazek jak RPO jest tylko przechowalnią dla działaczy partyjnych i całkiem zbędnym obciążeniem budżetu. Do likwidacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpitalne jedzenie jeden wielki skandal trafiles do szpitala to zdychaj a nie bedziesz sie pasl na panstwowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiłki są niedobre. Nie od dzisiaj. Dziwie sie,że temat został ,, odkryty,, tyle lat po utwożeniu NFZ. Wiadmo szpitale mają długi i nie bedą karmić jak w resteuracji ,,Amaro,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie jest katering jedzenie = dno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital ul Staszica jedzenie masakra.Nie da się tego opisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę poczytać o hipoglikemii reaktywnej. Dopadło mnie coś takiego i proszę wierzyć białe pieczywo i dżem na śniadanie podawane hipoglikemikowi nie są dobrym zestawem żywieniowym, zwłaszcza, że kilka godzin po zjedzeniu takiego posiłku spada poziom cukru spowodowany wyrzutem insuliny. Wbrew pozorom skoro ma się niedobór cukru w organizmie to powinno się zjeść coś słodkiego. Nic bardziej mylnego. Będąc w szpitalu właśnie taka bezmyslna dieta mogła doprowadzić mnie do rozstroju zdrowia. Na szczęscie bliscy mieli na mnie oko. Oburzają mnie takie komantarze, ponieważ pożywienie jest źródłem energii, jak również regeneracji. Źle dobrane może szkodzić (tak jak w moim przypadku). Może niektórym taka głodówka się przydaje, ale proszę pamiętać, że nie każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie pisać "szpital to nie restauracja" nikt trufli nie wymaga, ale też nie może tak być że daje se pacjentom, szczególnie na porodówce, najgorszy syf, z azotanami, konserwantami, solą i tysiącem E, bez głowy, bez dietetyka, wbrew wiedzy, jedzenie które szkodzi i powoduje rózne choroby, byle taniej, byle więcej zarobić, byle kontrakt był lepszy. Nie chodzi o zadłużenie - szpitale wydają mnóstwo kasy na niepotrzebne rzeczy. Trzeba wrzeszcie zrozumieć że pacjent to nie niechciany petent. Pacjent = klient.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzecznik,rzeczniczka ,rzeczniczek........................Kto za to płaci ????Nie słyszałem aby w prywatnym sklępie ktoś zatrudniał rzecznika.Jeśli kierownik plaćówki nie potrafi wyjaśnic społeczeństwu powodów swich decyzji to niech zatrudnia sobie tzw rzecznika ale za swoje pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab nie jest właściwym pożywieniem dla kobiety w ciąży ani matki karmiącej. A jeśli pacjent ma nadwagę, bo dziennie spożywa 2, 3, 4 razy więcej kalorii niż wynosi norma, to dieta szpitalna może mu tylko wyjść na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co doktory i ich wiecznie wojujące pielęgniarki jedzą w tych szpitalach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w związku z projektem badawczym dotyczącym jakości świadczeń zdrowotnych udzielanych przez podmioty lecznicze, zwracam się do pani/pana z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety. otrzymane wyniki zostaną wykorzystane do analizy sytuacji podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz jakości oferowanych przez nie usług (link poniżej) ***s://docs.google.com/forms/d/1aondp_kp-qb9zhsw6bzszrat-abxk1kzywxuvwjskra/viewform?c=0&w=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital J.Bozego w Łodzi to umieralnia dla ludzi .Na oiomie pomoc pielęgniarek gdzie jest ich 3_na zmienię na 4-lóża zajęte była taka ,że goraczkę zbijają gorącymi 2_ma okładami na ciało człowieka.Nic nikomu się nie chce ..,to poprostu uboini dla ludzi którzy jeszcze żyją i potrzebuja pomocy a dla pielęgniarek szybka i łatwa kasa bo przecież nic nie muszą Tylko mogą ale tego nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...