Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sztuczne zapłodnienie za pieniądze z budżetu Lublina? Trzy tysiące oburzonych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2020 r. o 22:02 Powrót do artykułu
Zamiast 500+,to te miliardy powinny pójść na darmowe objady w szkołach,pomoce psychologiczne dla dzieci czy właśnie dofinansowanie do in vitro, które mogłoby być pomocą dla młodych kobiet, które ze względu na problemy zdrowotne nie mogą zajść w ciążę..Służba zdrowia upada, na ratunek przychodzą ludzie z Owsiakiem na czele ,ale nie bo to zło. Naukowcy obeszli niepłodność dając szansę na macierzyństwo, to nie bo przecież są dzieci w domach dziecka. Moim zdaniem to wy przeciwnicy jesteście źli. W imię nietolerancyjnych ideologii czy to nietolerancyjnego kościoła, który jest przeciwieństwem wszystkiego co nauczał Jezus. Ja jestem za in vitro, gdyż mam siostrzenicę która ma dziecko z in vitro. Płakała ze szczęścia a zdrowy dzieciak jest wspaniałym chłopcem. Żywy przykład dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy tysiące oburzonych na 350 tyś. stałych mieszkańców Lublina. Pozostałe 347 tys. popiera ten projekt.[/quote] ehhhh... tak to jest jak sie komentuje coś czego sie nie przeczytało, tudzież czyta się bez zrozumienia. Jak wynika z artykułu za finansowaniem jest  a raczej było, circa about, 500 mieszkańców Lublina. Szacowanie na podstawie tego, że pozostałych 346,5 tys. mieszkańców (w tym nowo narodzeni i małoletni) też popiera metodę invitro to duża fantazja, oj duża.[/quote]   [quote][quote]Trzy tysiące oburzonych na 350 tyś. stałych mieszkańców Lublina. Pozostałe 347 tys. popiera ten projekt.
Nic nie podpisywałam, ale jestem przeciwna temu projektowi. Tak, że ostrożnie z tą cyfrą 347.
 Według Żuka i PO wszyscy co nie brali udziału w referendum w sprawie Górek poparli projekt. Tu jest analogiczne tłumaczenie. Każdy kto nie podpisał sprzeciwu w sprawie in vitro jest jego zwolennikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy państwo pyta obywateli,  czy może sponsorowac międzynarodowy koncern , dla niepoznaki nazwamy kościołem katolickim,  skoro państwo roztrwania spore środki celem finansowania "jedynie słusznej ideologii", to równie dobrze powinno finansować in vitro - w końcu to jest bardziej przydatna sprawa, lepsza nawet od 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to katolicki zaścianek! A w Poznaniu taki program jest i (wczoraj podano) urodziło się już 200 dzieci i jest 400 szczęśliwych rodziców! Mówi to coś katoterorystom?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać kasy na żadne in vitro !!! Kasę przeznaczyć na o.Borowika lub postawić kolejny pomnik L.K. albo i dwa pomniki. Mam rację PiS dziory.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te podpisy były tak samo zbierane jak do krs. 80% podpisujących od klilku lat odpoczywa snem wiecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co dzieje się z radnym pituchem ?? Jakoś znikł z swoją działalnością, a do dziś żadnej obietnicy jakie rzucał w okręgu w którym został wybrany nie spełnił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem , że ktoś pragnie miec dziecko, ale jest tyle dzieci w Domach Dziecka, dodatkowo brakuje pieniedzy na leczenie chorych dzieci a my mamy dopłacac do czyichś fanaberii, bo komuś pycha podpowiada, ze jest tak doskonały, że koniecznie musi przekazac woje geny bo bez jego genów ludzkośc wyginie? Jest dokładnie odwrotnie, czasem trzeba zaufać naturze, ona ma swoje mechanizmy eliminacji wadliwych genów, tak się od pradziejów usuwały z populacji choroby genetyczne. A tam w domach dziecka czekają samotne, porzucone, niechciane, takie śliczne dzieci. Wiem coś o tym z racji zawodu. Serce mi się kraje, jak patrzę- czasem w pakietach po 2-3 dzieci, całe rodzeństwa. Malutkie i w wieku szkolnym. Pokochają jak własne.
 A dla czego mamy dopłacać madkom do ich gowniakobombelkow w postaci 500+ ?? Właśnie dla tego brakuje pieniedzy na leczenie chorych dzieci a my mamy dopłacac do czyichś fanaberii, bo komuś pycha podpowiada, ze jest tak doskonały, że koniecznie musi przekazac woje geny bo bez jego genów ludzkośc wyginie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie trzeba robić dzieci z próbówek, bo kto później kupi te przepchnięte wałem mieszkania na Górkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tyle złości nienawiści ,i zazdrości w tych pisiorach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden zabieg to roczny koszt utrzymania dziecka. Przepraszam, ale jeżeli ktoś nie ma takich pieniędzy to powinienem przemyśleć, czy stać go ma dziecko w tej chwili. A dotacja to po prostu program wspierania prywatnych biznesów lekarskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katobolszewicy, dlaczego ze stalinowskim uporem zmuszacie ludzi żeby żyli tak jak wy chcecie (czyli w mentalnym średniowieczu)? Kiście się sami w waszym sosie nienawiści, dewiacji i złodziejstwa, ale normalnych inteligentnych ludzi zostawcie w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, że pracuje bo więcej dzieci to więcej miłości. Nie mogę zrozumieć jak ci bezduszni, podli ludzie zabraniają innym posiadanie potomka. Są to pewnie osoby, które kontakt z dzieckiem mają jedynie poprzez molestowanie i karanie. Otwórzmy oczy kto za tym stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem , że ktoś pragnie miec dziecko, ale jest tyle dzieci w Domach Dziecka, dodatkowo brakuje pieniedzy na leczenie chorych dzieci a my mamy dopłacac do czyichś fanaberii, bo komuś pycha podpowiada, ze jest tak doskonały, że koniecznie musi przekazac woje geny bo bez jego genów ludzkośc wyginie? Jest dokładnie odwrotnie, czasem trzeba zaufać naturze, ona ma swoje mechanizmy eliminacji wadliwych genów, tak się od pradziejów usuwały z populacji choroby genetyczne. A tam w domach dziecka czekają samotne, porzucone, niechciane, takie śliczne dzieci. Wiem coś o tym z racji zawodu. Serce mi się kraje, jak patrzę- czasem w pakietach po 2-3 dzieci, całe rodzeństwa. Malutkie i w wieku szkolnym. Pokochają jak własne.
 Jesli czekaja i serce ci sie kraje to wez dwoje, troje do siebie. Daj czlowieku ludziom zyc jak chca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co dzieje się z radnym pituchem ?? Jakoś znikł z swoją działalnością, a do dziś żadnej obietnicy jakie rzucał w okręgu w którym został wybrany nie spełnił...
 Tez zaczyna mnie to martwic. Co z Pituchem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie. Zlikwidować MPK, zrobić buspasy i punkty in Vitro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie. Zlikwidować MPK, zrobić buspasy i punkty in Vitro.
 I Chwała owadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi napisza ile dzieci za te pieniadze mozna wyleczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z checia podpisze petycje za finansowaniem in vitro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogród... no kur... ciemnogród. Ludzie to mają przeorane mózgi krzyżem. To to nie ma racji bytu w mieście w Europie. Wywieźć na Sybir i żyć w epoce kamienia łupanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...