Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sztuczne zapłodnienie za pieniądze z budżetu Lublina? Trzy tysiące oburzonych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2020 r. o 22:02 Powrót do artykułu
"Ufamy, że radni zablokują wydawanie pieniędzy lublinian na sztuczny rozród ludzi – stwierdza Krzysztof Kasprzak z fundacji Życie i Rodzina". Weź ty się chłopie mocno rozpędź i per****j łbem o ścianę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niestety procedury in vitro w Lublinie nie mają żadnego sensu. Szkoda utraty nadziei, niepotrzebnego ogromnego stresu, straty cennego czasu i zmarnowania pieniędzy. Jeśli ktoś się decyduje to absolutnie nie Lublin, a np. Warszawa, Białystok, Gdańsk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy miasto by mi dofinansować mieszkanie? Drogie jest, nie stać mnie na taki wydatek, tylko zakladam 30 lat w kredycie.. Conajmniej.. Co za kraj :(
 Spóźniłeś się. Socjalne rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i co lepsze nie trzeba za nie płacić opłat bo i tak nie eksmitują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE KASPRZAK!! rozumiem ze najlepiej wydać te pieniądze na budowę kolejnego kościoła. Oby tak dalej , a "wiernych" coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem , że ktoś pragnie miec dziecko, ale jest tyle dzieci w Domach Dziecka, dodatkowo brakuje pieniedzy na leczenie chorych dzieci a my mamy dopłacac do czyichś fanaberii, bo komuś pycha podpowiada, ze jest tak doskonały, że koniecznie musi przekazac woje geny bo bez jego genów ludzkośc wyginie? Jest dokładnie odwrotnie, czasem trzeba zaufać naturze, ona ma swoje mechanizmy eliminacji wadliwych genów, tak się od pradziejów usuwały z populacji choroby genetyczne. A tam w domach dziecka czekają samotne, porzucone, niechciane, takie śliczne dzieci. Wiem coś o tym z racji zawodu. Serce mi się kraje, jak patrzę- czasem w pakietach po 2-3 dzieci, całe rodzeństwa. Malutkie i w wieku szkolnym. Pokochają jak własne.
Jesli czekaja i serce ci sie kraje to wez dwoje, troje do siebie. Daj czlowieku ludziom zyc jak chca.  
Oczywiście - niech żyją jak chcą - ALE NIE za nasze wspólne pieniądze z podatków. Dorośli umieją krzyczeć i żądają praw za publiczne pieniądze do posiadania dzieci, tymczasem małe dzieci porzucone przez rodziców nie umieją krzyczeć i żądać prawa do posiadania kochających rodziców!!! Tu jest niesprawiedliwość której NIE widzice gdy tak ochoczo popieracie płacenie z podatków na in-vitro. I tutaj żadna religia ani polityka nie mają nic do rzeczy tylko zwykłe ludzkie poczucie sprawiedliwości i uczciwości społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro wymaga bardzo fachowej kadry i ogromnego doświadczenia a w Lublinie jest z tym ogromny problem. Nie warto tracić czasu i pieniędzy w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba OPUBLIKOWAĆ te listy poparcia przy okazji poznamy Lubelskich TROLLI wiadomej opcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym tekście jes jeden radykalny błąd to nie jest "sztuczne" zapłodnienie bo w metodzie in vitro nie ma nic sztucznego a jest to zapłodnienie POZAUSTROJOWE czyli poza organizmem kobiety w warunkach laboratoryjnych. panie Kasprzak pie..... nij się Pan w łeb za takie teksty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę zająć się zapładnianiem i to za friko. Jakieś propozycje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę zająć się zapładnianiem i to za friko. Jakieś propozycje?
 Tak. Zapłodnij się rozumem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedron walczy z religią w szkołach, ale na siłę chce wprowadzić zboczoną edukację seksualną ? I to jest ta "tolerancja" światopoglądowa wg lewactwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedroń z żoną też się będą ubiegać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, lepiej te pieniądze przekazać na Kościół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę zająć się zapładnianiem i to za friko. Jakieś propozycje?
Tak. Zapłodnij się rozumem.
 No nie wiem, czy mu spermy wystarczy, braki sa ogromne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedron walczy z religią w szkołach, ale na siłę chce wprowadzić zboczoną edukację seksualną ? I to jest ta "tolerancja" światopoglądowa wg lewactwa
A co tolerancyjnego jest w zajęciach z religii w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...