Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!   Najmilsi!   Bogu niech będą dzięki!   Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim którzy tak licznie odpowiedzieli na nasze zaproszenie do nowej wspólnoty. Do tych którzy jeszcze się wahają, Pan Jezus mówi:   "Odwagi! Jam zwyciężył świat!" (J 16,33)   Przyjdź i sam zobacz.   Serdecznie zapraszamy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanowski z józefowa na bank sie wybierze . 6 żon uciekło od niego a 7 zwariowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanowski z józefowa na bank sie wybierze . 6 żon uciekło od niego a 7 zwariowała
Sarkazm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
św.Charbel. Orędzia z Nieba   Bóg jest miłością. Bóg jest prawdą. Bóg jest prawdziwą miłością. Świat Boga jest światem miłości i prawdy, nie ma prawdy poza miłością. Człowiek nie jest spełniony bez miłości i nie doświadczy prawdy będąc daleko od Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nic nie stracisz, jeśli swoją świecą zapalisz świecę kogoś innego."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SINGLE WSZYSTKICH KRAJÓW, MIAST I WSI, ŁĄCZCIE SIĘ!   P.S.   Termin Ekumenizm jest najczęściej używany na określenie ruchu na rzecz jedności chrześcijan lub jedności Kościoła. Ekumenizm to działalność na rzecz pojednania chrześcijan. Ekumenizm to dialog różnych wyznań oraz próba wzajemnego zrozumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi krewni Jezusa (Mk 3,31-35).   Równi wobec Boga.   Człowiek autentycznie wierzący będzie zawsze do spotkanych ludzi podchodził z szacunkiem i miłością.   Oczywiście nie jest to łatwe, a po ludzku patrząc, wręcz niemożliwe. Dla Jezusa nie ma ludzi godnych mniejszej uwagi. Do wszystkich podchodzi On z jednakowym szacunkiem. Rozmawia ze sprawiedliwymi i z grzesznikami. Nikt w Jego oczach nie jest uprzywilejowany, nawet osoby, które po ludzku były z Nim spokrewnione.   Jako chrześcijanie jesteśmy zaproszeni do pokonywania uprzedzeń, które mogę się rodzić w naszych sercach.   Wszyscy przed Bogiem jesteśmy równi i w taki też sposób powinniśmy się wzajemnie traktować.   Módlmy się:   Boże, który znasz tajniki mego serca i wiesz, że tak trudno przychodzi mi kochać niektóre osoby, dodaj mi siły, abym się nie zniechęcał i był cierpliwy wobec sióstr i braci, których stawiasz na mojej drodze. Amen.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."   Józef Piłsudski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwój królestwa Bożego (Mk 4,26-34).   Piękny Psalm.   Zbawienie prawych pochodzi od Pana.   Miej ufność w Panu i czyń to co dobre, a będziesz mieszkał na ziemi i żył bezpiecznie. Raduj się w Panu, a On spełni pragnienia twego serca.   Powierz Panu swą drogę, zaufaj Mu, a On sam będzie działał. On sprawi, że twa sprawiedliwość zabłyśnie jak światło, a prawość twoja jak blask południa.   Pan umacnia kroki człowieka, a w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, nie będzie leżał, bo jego rękę Pan podtrzymuje.   Zbawienie sprawiedliwych pochodzi od Pana, + On ich ucieczką w czasie utrapienia. Pan ich wspomaga i wyzwala, wybawia od występnych i zachowuje, On bowiem jest ich ucieczką.   Chwała Tobie Panie!        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziarenko wiary (Mk 4,26-34).   Jezus posługuje się przykładem ziarna gorczycy, jednego z najmniejszych nasion na ziemi, po to, aby zobrazować nam moc, jaką ma wiara. Otrzymujemy ją w chwili chrztu.   Wtedy Bóg zasiewa w nas to ziarenko. Może ono wzrastać, ale może też zostać zagłuszone. Wiarę trzeba pielęgnować. Czynimy to, gdy jesteśmy duchowo aktywni.   Gdy uczestniczymy w życiu Kościoła, przyjmujemy sakramenty i karmimy się słowem Bożym.   Każdy kolejny dzień w naszym życiu jest zaproszeniem do większej miłości Boga i bliźniego.   Idąc taką drogą, możemy być pewni, że Królestwo Boże będzie w nas wzrastać.   Módlmy się:   W moim sercu noszę ziarenko wiary, jakie posiałeś, Boże, w dniu mojego chrztu. Teraz zależy ode mnie, czy pozwolę mu wzrastać. Oddal ode mnie pokusę zniechęcenia i zaprzepaszczania daru wiary, jaki od Ciebie otrzymałem. Proszę pokornie!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to zły pomysł, bez urazy ale księża nie mają pojęcia o życiu we dwoje, o kompromisach sztuce wybaczania, irytacji, humorach, złych dniach, braku kasy etc. Jeśli kogoś szukacie wejdzcie lepiej na portal randkowy https://www.mydwoje.pl/ogloszenia-matrymonialne-mezczyzni?s_zdjecie=1 bo w tym przypadku to tak jakby uczył was pływać ktoś, kto się boi wody i nigdy nie pływał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani.   Dzisiejsza Ewangelia mówi, że Jezus był kuszony przez szatana, aniołowie zaś Mu usługiwali (Mk 1,12-15).   Jeśli kiedykolwiek ktoś Cię zechce zawrócić z dobrej drogi, odpowiedz mu, że Arkę zbudowali amatorzy, a Titanica, profesjonaliści.   W Ewangelii św. Łukasza zaś, Pan Jezus mówi, że Nie przyszedł wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników (Łk 5, 27-32).   Nie daj się zwieść szemraniom tych, którzy powątpiewają w Boże miłosierdzie.   Zaufaj słowom Jezusa: "Lekarz nie jest potrzebny zdrowym, lecz chorym", i pójdź za Nim.   Jezus podobne zaproszenie jak do celnika, imieniem Lewi, kieruje do każdego z nas, do mnie i do Ciebie. Chce abyś i Ty, wyszedł ze swojej "komory celnej" i raz na zawsze porzucił to, co Cię zniewala i oddala od Boga.   Jezus idzie do tych, którzy uwikłani w grzechy sami nie potrafią się z nich uwolnić.   Zaproszenie Jezusa można przyjąć lub odrzucić.   Wierność i grzech, życie i śmierć (Pwt 30, 15-20)   Błogosławieństwo lub przekleństwo.   To człowiek wybiera.   Drogi Twe Panie, to łaska i wierność. (Ps 25,4-5.6-7bc.8-9)   Życzę dobrego wyboru.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do osseska.   Nie trzeba zjeść pączka, żeby wiedzieć, że jest słodki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Billbooardy z hasłem "Konkubinat to grzech - nie cudzołóż" pojawiły się m. in. w Lublinie.   Kampania Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin działającego przy Episkopacie Polski jest współczesnym sposobem udzielenia napomnienia błądzącym.   Księga Wyjścia (Wj 20, 1-17) Ogłoszenie Bożych przykazań   Nie będziesz cudzołożył.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brathanki - Za wielkim morzem Ty   Przytoczę słowa piosenki: "Za wielkim morzem Ty, za wielką wodą ja, jak dobry Boże nam nie pomoże, to zgubią się serca dwa."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani, co Pan Bóg mówi do nas w dzisiejszej Ewangelii?   Maryja i Józef znajdują Jezus w świątyni (Łk 2, 41-51a).   Rozważanie.   Rodzice Jezus chodzili razem z Synem do miasta świętego, świętowali razem, trzymali się razem. Ich życie można opisać zwrotem "chodzili razem". Mieli potrzebę przebywanie ze sobą, towarzyszenie sobie wzajemnie. W taki sposób tworzyła się między nimi silne więź uczuciowa, duchowa. Ponieważ "chodzili razem", zdążali w tym samym kierunku, pragnąc osiągnięcia tego samego celu. W znacznym stopniu czas "chodzenia razem" wypełniał ich życie.   Ich powołanie wyrażało się w byciu pielgrzymami "do domu Ojca".   Chodząc razem byli dla siebie wsparciem, służyli sobie radą, słuchaniem wzajemnym. Byli szczęśliwi ze sobą.   Ludzie, którzy źle się czują ze sobą, nie chodzą razem, lecz trzymają się oddzielnie.   Przez taką obecność, bliskość można poznać siebie i drugiego. Z takiego poznania rodzi się potrzeba przebywanie z drugim, lub dokonujemy odkrycia, że nie odpowiadamy sobie, czujemy się przytłoczeni obecnością drugiego.   Bóg nie chce, żeby mężczyzna był sam. Na drodze Józefa postawił Maryję. Ale i odwrotnie patrząc, można powiedzieć, że Bóg nie chce, aby kobieta była sama, stąd ba drodze Maryi stawia Józefa.   On i ona stanowią całość.   Oddzielnie są jedynie połową, częścią tęskniącą za relacją, za wspólnym wędrowaniem.   PS.   Życzę wszystkim tęskniącym za Bożą relacją, szczęśliwego wędrowania w lubelskiej Wspólnocie Singli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do odwiedzania strony : Pokonaj samotność ze św. Józefem.   W zakładce Msze święte, podane są aktualne informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idea Mszy św. w intencji osób samotnych, zrodziła się z wielkiego pragnienia miłości, która jest największą i najważniejszą ludzką potrzebą. Rozumiejąc ból długiej samotności i niespełnionego oczekiwania postanowiliśmy wspólnie prosić Boga, by przemienił samotność w radość bycia z drugim człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znajdziesz wyjścia, jeśli go nie poszukasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziarnem jest słowo Boże, siewcą zaś Chrystus; każdy, kto Go znajdzie, będzie trwał na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.