Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ta część centrum Lublina bardzo się zmieni. Za szkołą powstanie nowy blok

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 6 listopada 2020 r. o 13:16 Powrót do artykułu
Czy Tęgi Łeb tym razem wystawił sobie samemu fakturę vat za "konsultacje"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może bardzo fajnie wyglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że takie inwestycje powstają. Zwłaszcza te gdzie ratuje się zabytki. Budynek szkoły piękny. Szkoda było że niszczal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Tęgi Łeb tym razem wystawił sobie samemu fakturę vat za "konsultacje"?
 Zważywaszy na przeznaczenie terenu zapisane w SUiKZP, to nabywcą będzie Wydział Oświaty, bo obszar planowanej zabudowy oznaczony jest jako Usługi Oświaty (UO). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktos zadba o zabytkowy budynek i ta okolica będzie wyglądac zupelnie inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam tam do szkoły, mam super wspomnienia. Ciekawe jakby to było mieszkać w dawniej klasie. Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w transakcji uczestniczył słynny słowacki inwestor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rejestr.io/krs/750453/helvetia-investment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin pomału zamienia się w jedno wielkie deweloperskie getto z budynkami otoczonymi ogrodzeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny pisowski troll kronikidewelorozwoju aka Monisia. Musiał czekać prawie do 14, żeby w końcu wyszedł jakiś artykuł pod którym mógłby zacząć wyrabiać dniówkę. Ile musisz dodać wpisów pod artykułem i ile założyć nowych kont na DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin pomału zamienia się w jedno wielkie deweloperskie getto z budynkami otoczonymi ogrodzeniami.
To jest miasto, jak na polskie standardy nawet duże miasto. Nie podoba ci się, to wróć na wieś do gospodarstwa swoich przodków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin pomału zamienia się w jedno wielkie deweloperskie getto z budynkami otoczonymi ogrodzeniami.
 Zabrakło dopisku "To napisałem ja kronikidewelorozwoju aka Monisia na świeżo założonym fake-koncie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agent_srome__K__ od dona arturro POłączył siły z dżesikami ze stajni Piotra K.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w Dewelo-City działają już 2 agencje d/s wazelinowania sitwy dewelopersko-chrabąszczowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam tam do szkoły, mam super wspomnienia. Ciekawe jakby to było mieszkać w dawniej klasie. Hahaha
 Nauczyłaś się tam dziargać dewelo-PR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadążasz srom__K__u z minusikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre że zawsze znajdzie się jakąś maruda której wszystko przeszkadza. Co za ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rejestr.io/krs/750453/helvetia-investment
 Dewelo-macki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin pomału zamienia się w jedno wielkie deweloperskie getto z budynkami otoczonymi ogrodzeniami.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia nie przejmuj się tak wszystkim, bo zaraz od tego koronawirusa dostaniesz. Martwię się o Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...