Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak ma wyglądać nowy dworzec autobusowy w Lublinie [wizualizacje]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 kwietnia 2018 r. o 11:31 Powrót do artykułu
fajnie to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POżyjemy - zobaczymy . Już POkazywali wizualizację targu - warzywniaka przy ul. Ruskiej . I co ? POstawili apartamentowiec , a kupcy jak stali POd chmurką , tak stoją .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dworca nie ma , a moja kochanka ju po nim śmiga . Teleportacja ? To dlatego nie mogę jej upilnować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak narazie mamy kostkę z deptaku na PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie tego używał poza bezdomnymi, powinni zrobić wygodniejsze ławki do leżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ostatecznie skończy się jak z przeszklonym szaletem na Litewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy będzie lepszy od obecnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizualnie BOMBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej będzie wizualizacji jak zaczęcia budowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gołębie już się cieszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy macie z tym szaletem na Litewskim? pnącza urosną, nie będzie go widać - trzeba czasu, jak schowa się za zielonymi pnączami to jeszcze wam gały z orbit powyłażą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrojony w sam raz na potrzeby Lublina. Wg mnie to będzie kolejna udana inwestycja prezydenta Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny. A WEJŚCIE DO SZALETU, A NIE SZALET na Litewskim wygląda w porządku. A każdy myślący człowiek wie, że potrzeba czasu, żeby pnącza zakryły bryłę budynku, który i tak nieszczególnie rzuca się w oczy - ot, kiosk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec tak daleko od centrum? Dajcie spokój. Wystarczy remont tego co jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie architektura robi się dobrą jak porośnie zielenią i jej nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydszego nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polikwidują miejsca parkingowe - to po co dworzec jak nie będzie się dało do niego dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt bardzo ładny, tylko żeby dojazd nie był tak upierdliwy jak teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ul. 1 Maja między pl. Dworcowym a pl. Bychawskim ma się zmienić w "spacerniak" to ja pytam: 1) dla kogo ów spacerniak między (delikatnie mówiąc) zniszczonymi kamienicami? 2) czy do kamienic przy ul. 1 Maja jest jeszcze jakiś inny dojazd? Poza tym czy przewidziane są jakieś miejsca parkingowe? W opisie wspomniano jedynie o likwidacji "prostopadłych" miejsc parkingowych. Dworzec autobusowy w Lublinie jest potrzebny bez wątpienia, ale czy akurat w tym miejscu? W tej chwili w godzinach "szczytów" ulice się blokują, tworzą się ogromne korki, a po dołączeniu do tego ruchu autobusów i busów kursujących na dworzec i z dworca we wszystkich kierunkach, zwiększoną komunikację miejską, samochody osobowe przywożące i zabierające podróżnych, taksówki... nie wiem czy tam się da przejechać. Co do samego projektu - może nie jest brzydki, ale nie w tym miejscu. Do zabytkowego budynku dworca kolejowego i okolicznych kamienic pasuje jak pięść do nosa. Jak solidnie porośnie zielskiem, będzie najwyżej pasować do pobliskiego Parku Ludowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a żukojka tez będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...