Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Biuro Stelmacha zawsze ma te wizualizacje takie, że mało co na nich widać konkretnego, same smugi, jasnosne kolory itp. Wszystko ok, fajna opcja na sprzedanie wizualizacji, ale przekaz też by się przydał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------------------PREZYDENT ZUK "JAJA" SOBIE ROBI Z MIESZKAŃCÓW LUBLINA !---------------------- Tego jeszcze w historii Lublina nie było aby Prezydent miasta mając DWA PROJEKTY PLACU jeden... chowa do... szuflady i zapowiada, że tylko JEDEN PROJEKT będzie pokazany i...realizowany (sic?). Cie kawe ile kosztowały oba Projekty i dlaczego tylko Jeden jest pokazany i ten Jeden będzie realizowany ?. Niech ten "krnąbrny" Prezydent już wreszcie dobrowolnie PODA SIĘ DO DYMISJI , TO LUBLIN CHOCI AŻ NIE STRACI MILIONOWYCH DOTACJI DLA NASZEGO MIASTA !. ODEJDŻ PREZYDENCIE WSTY DU LUBLINOWI OSZCZĘDŻ !!!. Trzymajcie mnie ludzie bo spadnę z fotela ! tyle milionów i tyle kontro wersji nie o samo Centrum Spotkania Kultur a o... PLAC przed tym Centrum który ma służyć ... jeż dzie młodzieży na... wrotkach i deskach (sic?). Telefon do Szpitala w Abramowicach i szybko Ambu lans do Ratusza , pokój Prezydenta Miasta Zuka !. Pośpieszcie się aby więcej krzywdy Naszemu Mia stu nie uczynił ! . "Kaftan bezpieczeństwa" też będzie przydatny !. SZYBKO ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tylko ciekawi jakie kultury mają się w tym centrum spotkać ! Mam nawet pewne podejrzenia jaka kultura będzie tam dominować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie... tylko ciekawe jak zapłacą za prąd przy takich oczogęstych wiązkopląsach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki duży plac na powierzchni wygląda na lądowisko dla helikopterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej by Pan Stelmach nigdy niczego już dla Lublina nie projektował - jego pomysły tylko szkodzą naszemu miastu a do tego sporo kosztują. Większość jego "dzieł" nie czyni wcale naszego miasta ładniejszym i bardziej użytecznym. Sądzę, że podobnie będzie z Teatrem w Budowie i makietowanym placem. Szkoda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty nie wiesz , że architekci zarabiają kwotę % ustalaną wg. kosztów budowy projektu? Dlatego też musi być DUŻE i DROGIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfs napisał:
fajnie... tylko ciekawe jak zapłacą za prąd przy takich oczogęstych wiązkopląsach [/quote] [quote name='pfs' timestamp='1357917596' post='719021'] fajnie... tylko ciekawe jak zapłacą za prąd przy takich oczogęstych wiązkopląsach
nie "zapłacą" tylko "zapłacimy"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bedzie dużo surowego betonu i sporo światła" Beton górą . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to nie wygląda na przestrzen, w której człowiek chce przebywać i lubi wypoczywać. Za mało zieleni, wody chyba nie ma wcale. Plac przeskalowany (chyba na masowe imprezy raz na ruski miesiąc, taki duży już mamy- zamkowy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to k.... ma być?.. Stelmach zabetonuje nam miasto!!!!. A tak a pro po* płytę postojową dla samolotów mamy przy terminalu w Świdniku!!!..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beton, beton, beton, A może jednak połączyć to z trawą. Na betonie latem nie da sie wytrzymać - litery - ok ale dlaczego w oczy rzuca sie RZ - a nie LU ? Czyżby w Rzeszowie ten projekt odrzucono i nie było chętnego na zmiane liter ? Fajny pomysł z tymi dwoma słupami oświetleniowymi ale za duzo betonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zieleni! , drzew! , ławek!, na ....uj ten beton, podusimy się czy tylko pan żuk ma wpływ na wygląd miasta?, jednoosobowy zarząd - dyktatura?, co za skarzony gust?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litery przedstawiają słowo "Rzepa 1zł" zobacznie na 3 sladzie ;-) Wątek targowy nawet ujęli w projecie :-P Powinny być słowa jak Kultura, Lublin czy Kozi Gróg, ewentualnie Żuk :-) - jako stare auto i obecny przeydent miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten beton jest dlatego, ponieważ to miejsce ma być połączeniem miejsca do masowych imprez i spotu deskorolkowego. Każdy chyba wie, że aby miejsce było idealne dla deskorolkarzy to musi być tam gładna nawieżchnia - czyli w tym przypadku beton. Dlatego ten projekt jest tak zrobiony, alby każdy miał z niego jakieś kożyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAVO ! 20 mln na przełożenie kabli, infrastruktury i budowę kurhanów. Rewelacja, kilka betonowych kloców, o wielkiej wartości artystycznej, wsparte jakże nośnym alfabetem hebrajskim i dla niepoznaki cyrylicą, wraz gotykiem. A żeby moc medialno- przetargową projektu wzmóc, to do tego skatepark i parking. Proponowałbym panie Stelmach, jeszcze zjeżdżalnię dla dzieci, która będzie mogła, być ubierana niczym choinka na różne święta, według życzenia klienta. I koniecznie trybunę, do wygłaszania politycznie słusznych przemówień. Ekonomicznie będzie, każde poprawnie politycznie święto da się na tym elastycznym, artystycznym placyku, przeprowadzić. POmnik też po sobie, dzieło wiekuiste, a poprawnie polityczne, będzie mógł Artysta pozostawić! p.s. pozostaje na koniec nieco niedyskretne pytanie: Ile to procent miasto płaci za projekt ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.